Popüler Konu 2025 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Sat 10 Eylül ilk çocuğum tam 40 inci haftasında sezeryanlA oldu galiba ikinci sezeryanlar 38 haftalık oluyor tahmini 5 Haziran'da doğum olur

Merhaba arkadaşlar. Buraya yazmıştım yeni tüp bebekleri hamileyim die. Dün bazı kan testleri yapıldı bende . Toxoplazma ıgg negatif
Toxoplazma ıgm sınırda çıktı .İnternetten araştırdığımda hiç iyi şeyler çıkmıyor . Bu durumu yaşayan bilen arkadaşlar yardımınıza ihtiyacım var . Pazartesi tekrar gideceğim sonuçlar için doktora

Kızlar selam ist. olanlar doğum paketi araştırdınız mı?
Doğum ve öncesi doktor kontrolleri şeklinde

Merhaba , izmirden yazan var mı acaba ? Doktor hastane vs önerisi var mı. Gittiğim bir doktorum var ama eğer memnun kalmazsam vs acil durumlar için aklımda bir kişi daha olursa iyi olur

Merhaba , izmirden yazan var mı acaba ? Doktor hastane vs önerisi var mı. Gittiğim bir doktorum var ama eğer memnun kalmazsam vs acil durumlar için aklımda bir kişi daha olursa iyi olur
Merhaba canım Ekolde İrfan bey var çok iyi diyorlar arkadaşlarım doğumlarını hep onla yaptılar ve çok memnunuz diye anlatıyorlar. Ben özel doktor ile devam ediyorum genelde bugün adetim 10. Gün gecikmede henüz gitmedim ama doktora testler pozitif

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…