Popüler Konu 2025 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Yaaaaa keseyi görür müyüm yarın hemen sizce? Yumurtlama takibi yapıyordum yarın yumurtlamamın 21. Günü oluyor . Son reglimin ise 36. Günü
Ben sat 4 eylül, ve kese gözükmedi geçen gün gittiğimde şimdi pazartesiyi bekliyorum yeniden gideceğiz

Yaaa o zaman yarın benimki gözükmezse normaldir üzülmeyeyim :)
Evet evet normal üzülmeyin hiç. Kimisi vajinalden de baktırıyo o zaman belki bi ihtimal var yok arası gözükebiliyomuş ama benim doktorum vajinal bakmadı gerek yok haftaya bakalım yeniden duruma göre bakarız sonrasında dedi. inşallah pazartesi gözükür artık heyecanla merakla bekliyorum. Erken öğrenince zaman da geçmiyo hoşgeldiniz aramıza

Yaaaa hepimiz haziranda mı doğuruyoruzzzz

Merhaba kızlar, 6+4 oldum bugün. Dr. 10. Haftadan sonra gen testi yapacağım dedi. 2’li ve 3’lü taramaya gerek yok dedi bu durumda. 10 gün sonra tekrar randevu verdi. Gen testi hakkında bilgisi olan var mı, yaşım 39 ve bir dış gebeliğim vardı ondan mı istedi acaba ?

Gen testi bebekte genetik bir rahatsızlık kromozal bozukluk var mı onu gösteriyor baya ücretli bir şey öyle olması durumunda müdahale ettirecek misiniz yani aldırır mısınız cevabınız hayırsa öyle bir teste bence gerek yok

Canım aynı olayı yaşamısız benim kızımda 10 yasında gectiğimiz mart ayı öğrendim hamileliği kalp atışı duyunca söyledik . Sonra 15 haftalık kalbi durdu . Şuan söyleyemiyorum . Kızım çok üzüldü.İnşallah sorunsuz bu sefer kucağımıza alırız

Selam,
Adete 3 gün kala, az önce yaptığım test ile ben de buradayim.
Geçen ay ya kimyasal yaşadım ya da testin gazabina uğradım neyse dandik amazon testiydi.
Henüz eşime soylemedim. Yarin sabah hiç haberim yokmuscasina onunla beraber cb dijital test yapicam
Sat 17 Eylül, doğum 26 haziran gözüküyor

Eklentiler

• IMG_20241011_223555.jpg
    46,4 KB · Görüntüleme: 2
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…