2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Benimki çok kusan bir bebek aynı zamanda yemekten sonra kusmasın diye kaldırmıyorum bir süre sonra kucağıma oturtuyorum gazı varsa ksndi çıkarıyor müdahale etmiyorum artık ama genelde gazını kusarak atıyor

Ah bir de o kusmalar var dimi ne zaman bitecek bu kusmalar acaba

Yüz üstü yatmayı bilmiyor ya benimki. Beceremiyor da olabilir. Tummy timeyi fazla kaçırdık sanırım saat başı dönemediği için uyanıyor

varlığının her anı batıyor mu? Konuşurken bile gıcık oluyor musunuz sürekli tersleyesiniz geliyo mu? Bana oluyo da
Malesef. Seviyorum ama gerçekten ona karşı bakış açım çok değişmiş düşünceleri hep saçma geliyor bana konuşunca batıyor bana. Ben çoğu zaman sessizdim hep onun istediği gibi olmaya çalıştım ama artık her şeye laf sokuyorum çünkü kendisi hakediyor bunu.

Biz Bayadır cikartmiyoruz. Zaten gazı olup da cikartmadan direkt yatırma yaptığımda uykuya devam etmiyo Yda uykuya dalsa da kipirdayip mizirdanirdj. Artık o haller olmadığını görünce bıraktım. Fakat son 2 haftaya kadar mama sonrSi değil ek gıda için bi şeyler yedirdigimde gaz sorunu oluyodu. Artık çok nadir gazı oluyo. Biraz takip et yani mamayi verdin uykuya geçtiğinde gaza uğraşma yatır. Biraz gozetle kimildiyo mu uykusundan kalkiyo mu diye. Eger uykuya devam ederse hiç dokunma. İlla uyku da gerekli değil gündüz de aynı şekilde. Beslenme sonrasi huzurlu duruyosa hiç dokunma. Bedeni yavaş yavaş gazı tolere etmeye başlar. Kendi kendine kucakta iken yada yatarken varsa cikartiyo zamanla.

Beslenmeden sonra oturur pozisyon alınca çıkarıyor kendi kendine normalde dün akşam falan çıkarmayınca öyle uyuttum korka korka uyanmadı hemen. Gerçi dönemedigi için uyandığından dolayı gaz olayını çözemedim vizik vizik uyanmaları kesildi ama diş çıktıktan sonra

Bende gündüz oyle oturtma yapıyorum arada ama tolere etmeye başlamış. Besliyorum oyun oynamaya geciyoruz mesela gayet keyifli aklıma gaz hiç gelmiyo arada derede kendi kendine gegiriyo. Aşırı mutlu oluyorum. Nerdeyse 4 ay kadar alt üst gaz sorunu aşırı derecede yaşadık. Böyle ugrassiz çıkarttığında huzur doluyorum bizim de disler çıksa az biraz rahat etsek ama baya var gibi gorunuyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…