2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Geçmiş olsun canım, Evet benim kuzenim ve kuzenimin çocuğu ishal kusma ile doktora gitmişler yazlıkta doktor denizden kapmışsınız demiş. Çanakkale tarfındalar

Geçmiş olsun

Kesinlikle öyle iyilik güzellik bekleyince olmuyor direk söyleyeceksin ancak öyle. Dün bana diyor ki izin günümde bile kendime vakit ayıramıyorum. Lafa bakın ya vakit ayıramıyırmuş kendisine ben saçımı tarayamıyorum adam kendine vakit ayıracakmış

Ayyyy evet bizde cam biberonla yerleri büyüteç gibi yaptığından gördük minik incileri öyle olunca ne zaman çıkar acaba yerleti bile beli oyuk oyuk ayrılmış alt iki yer
Valla bizde baya yakın görünüyordu birkaç güne patladı

Ayyyyyy gotum kız bunlar niye böyle ya benimki de diyo aynisini. kendime hiç zaman ayıramıyorum 5 aydır. Ben hergun pilateste manikürdeyim ya
Tutucan ağzından totosuna kadar ayırcan öyle ayrılmaz böyle ayrılır kocacim diyeceksin

Ama şey her seferinde söylemen lazım. Bugün söylediğimi emsal alayım yarın söylemesin bu kadin demek yok. Mesela o çoraplar kirli sepetine at diye 10 senedir söylüyorum 3600 gündür hani bi kere söyleyince bitmiyor

Benım eşimde felaket hasta işgal ateş mıde yanması benım evde hep hazır şu ıcılır alınır dısarda şu ıcmıs büyük ıhtımal çok frna

Ay darısı başıma martı boku gibi pat diye atıyor her yere kocamankocaman yoruldum artık
Ya özür dilerim ama baya iyi güldüm benzetmene
Benim takibimde oturma dengesini tutmaya basladiginda oldu ay gün hiç dikkat etmemişim ama her bebek farklı olduğu için nasıl olur zamanlamasi bilmiyorum. Amma en en kısa zamanda sağlıkla kusmalar biter cidden nalet bi durum

Geçmiş olsun canım, Evet benim kuzenim ve kuzenimin çocuğu ishal kusma ile doktora gitmişler yazlıkta doktor denizden kapmışsınız demiş. Çanakkale tarfındalar
Saolasin tatlım
O zaman genel bi salgın riski var gibi görünüyor. Bizim ilçede de hastalık olacak bi yer değil. Yani kalabalık bi yer değil denize akan kirletecek bi etkende yok. Hatta limani var ve küçük baya yani gelen geçen durayim surda diyemez. Cok çok tatilci alan bi yerde değil.
Ulan güzel yurdumun bi suyu kalmıştı onunda bohunu cikarttilar iyi mi

Yani yanımda olup görsen sende aynı benzetmeyi yapardın

Hahajjaja bende diyorum kapı orda aha git vakit ayır kendine.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…