2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Benimki ağlıyor huzursuz oluyor o beni bin kat daha çok yoruyor hiç durmuyor hep mızmız ağlama halinde. Uykusu olunca güzel uyku yapmayınca hep böyle oluyor.
Benimki de hep ağlıyor ama bugün o kadar uykusuz kalmasına rağmen az ağladı şimdi ağlamaya başladı yeni çoktan uyku saati geçti ortalığı ayağa kaldırrıd normalde

1 yaş önceden yuh diyordum ama limdi ne kaldı beklerim
Aynen ya ben 3 4 saatte bir kalkmaya razıyım az uyumasına da razıyım dursun yeter. Benimki bi kaç gündür hiç oyalanmıyor tüm oyuncaklarından sıkılmış mutfak eşyaları veriyorum onlardan da çabuk sıkılıyor. Sürekli vik vik mızmız ağlaması yapıyor

Benimki de hep ağlıyor ama bugün o kadar uykusuz kalmasına rağmen az ağladı şimdi ağlamaya başladı yeni çoktan uyku saati geçti ortalığı ayağa kaldırrıd normalde
Aman ağlamasın en zoru o. Ben diyorum uyumaması yoruyorsa ağlaması bin kat yoruyor beni. Ağlamadan sakince benle zaman geçirse uyumasın yani ona da razıyım valla

Benimki değil oyuncak her şeyden sıkılıyor oturmayı hiç sevmiyor oturamıyor zagen kucakta ağlıyor yere koyuyoruz ağlıyor her şeyde mızmızlık ediyor bu ara atakta durmayı sevmeye başladı hala uyumadı bu arada 2 uykuyayız

Kız bizim bebikler aynı yeminle oturmak istemiyor ayağa kalkıyor sürekli hareket halinde herşeye mızmız

Geçmiş olsun Aynı şey bizimde başımıza geldi. Aynı şekilde tutma yeri tam oturmamıştı eşim kaldırınca kaydı düştü pusetten bide kafasının üstüne düşmüştü. Ondan sonra hep kemerini taktık. Allahtan çok kaldırmadan kaydı. 1 aylık o civardaydı bide şükür birşey olmadı. Maalesef böyle kazalar olabiliyor. Üzülmeyin

Çok geçmiş olsun kendini suçlama lütfen kendi de düşebilirdi veya eşin de alabilirdi puseti sonuçta ama sana denk gelmiş. Bak bir şeyi de yokmuş çok şükür

Benimki bi kaç kere 2 uyku yaptı ama geceleri gene kötüydü hatta en son burnu da akiyor gibiydi en berbat halini yaşadım sonra iki gün 3 uyku yaptı derken bugün sabah uykusunu ysptoramadim yani 3 uyku uyuduğunda daha rahat oluyor ama 2 uyku için direniyor anlamadım 1 yaşta inşallah gerçekten duzeliyordur yoksa yandık

Siz miydiniz biri yazmıştı 2-3 yaş alsam diyen ben de demiştim ki 12-18 bile çok büyük olacak gibi değil diye

Siz miydiniz biri yazmıştı 2-3 yaş alsam diyen ben de demiştim ki 12-18 bile çok büyük olacak gibi değil diye
Normal kıyafetlerde 12 18 ay giydiriyorum zıbın falan ama mont baya büyük oldu bizim de bakalım bir kaç aya ne olavak çok hızlı büyüyola3

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…