2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Valla bende öyle yapıyorum çünkü uyumuyor uyuyan bebekler için demesi kolay diyorum her bebek farklı ben eşimle çok direndik ilk bebeğimiz asla sallamıcaz dedik uygulamaya çalıştık ama 24 saat içinde 4 saat filan uyuyunca vazgeçtik tıkanırcasına ağlıyordu mosmor oluyodu ağla ağla gelişimi gerilicek uyumzsa yemiyo içmiyo huzursuzlanıyor bizde nasıl uyursa uyusun yeterki diye alışmış oldu artık ilerde nasıl çözeriz onuda ileride düşünürüm yani napayım. Takma kafaya mükemmel anne diye bişi yok yani elbette en iyisini istiyoruz evlatlarımıza ama şimdilik iyisi bu salammaj

Dudagini isirinca cok tatli oluyorlar alt disler cikti hala isiriyor benim beybi dudaklarini :)

Canım emzirdiğim için bilmiyorum. Ama bazen saatte bir istiyor bazen oluyor 3 4 saat istemiyor. Keyfine göre. En son dayanamadım calpol verdim 12.30 gibi zorla uyuttum. Umarım diştir de hayırlısı ile çıksın. Gündüz bazen hiç uyumuyor bazen de fena değil uykusu. Klima da uyutuyorum aslında vallahi çözemedim.

8 saat aç kalabilir bu aydaki bebek aslında ben anlamadım açlık uyanması mı alışkanlık mı

İşte ne durum varsa çözemedim. Açlık olmadığına eminim. Normal de 9 da uyutuyordum ama son 2 gündür uyuması gece 1i biliyor çok yoruldum ve anlamıyorum diş midir nedir. Evet uykusu bölündüğü için çok huysuz bunun farkındayım ama ekstra bişey olup olmadığını sordum farklı bir durum mu oluyor acaba uyku bölünmesin de diye. Ortam sıcak değil altı temiz aç değil. Anlamıyorum

Bende bi kardeşi olsun istiyorum ama sadece oğlum için istiyorum benim bedenim buna hazır değil ben yaparsam da 3 4 yıl sonra ancak.

Onlara göre biz hiç yorulmuyoruz 2 gün uykusuz kaldı nazından geçilmedi. Valla seninkini bilmem de benim ki asla yorgunluğuma inanmıyor naptım ki oluyor

Bence yanına alıştırma benim kuzenimin çocuğu 5 yaşına kadar anne babasının arasında uyudu asla yatağına gitmeyi kabul etmedi

Ay seninki ayağında dönüp duruyor mu peki ayağımda sallıyorum totoyu bi o yana bi buna çeviriyor kendini atıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…