2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Mamadan sonra her seferinde gaz çıkarması için uğraşıyor musunuz artık yoksa direkt yatırıyor musunuz? Birkaç gecedir 15 dk falan uğraşıyorum gaz maz çıkarmıyor da. Bundan sonra çıkarmamıza gerek yok mu diye düşünmeye başladım

Ben çok çok uzun zamandır birkaç ay gib çıkarmıyorum kendi kendine bazen çıkıyor bazen çıkmıyorsa da farketmiyorum.Gazını (pırt olarak) rahat çıkaran bir bebekti hep ama gazlıydı da

Bende bi kardeşi olsun istiyorum ama sadece oğlum için istiyorum benim bedenim buna hazır değil ben yaparsam da 3 4 yıl sonra ancak.
4 yıl sonra ne düşünücez çok merak ediyorum ama kesin bebek özlemi olacak ben şimdiden oğlumun o minik hallerini özlüyorum yoksa insanlar nasıl çocuk yapsın dimi

Benim bebeğim aşırı gazlıydı ilk 3 ay o kadar gaz çıkardım ki sonra birden bire bıraktım artık gına gelmişti kendi kendine çıkarıyor

Bence yanına alıştırma benim kuzenimin çocuğu 5 yaşına kadar anne babasının arasında uyudu asla yatağına gitmeyi kabul etmedi
Ya demesene öyle şeyler korkuyorum 5 te çok ya ben kocamla uyumaya zor alışmıştım zaten gerçi oğlumla uyumayı seviyorum şuan ama 5 sene beraber yatmak da baya yorar

Ben gece çıkarmıyorum ama gündüz hala yapıyorum. Çünkü gece uyanıyor gaz çıkarmaya çalışırsam

Ben çok çok uzun zamandır birkaç ay gib çıkarmıyorum kendi kendine bazen çıkıyor bazen çıkmıyorsa da farketmiyorum.Gazını (pırt olarak) rahat çıkaran bir bebekti hep ama gazlıydı da
Aaa rahatsız etmiyor demek ki ne güzel. Dün ne yaptıysam çıkaramadım gazını ağlamadı da telaşlandım gaz çıkmayınca
Benim bebeğim aşırı gazlıydı ilk 3 ay o kadar gaz çıkardım ki sonra birden bire bıraktım artık gına gelmişti kendi kendine çıkarıyor
üst gazi kendi kendine çıkarıyor mu nasıl yapıyor
Ben gece çıkarmıyorum ama gündüz hala yapıyorum. Çünkü gece uyanıyor gaz çıkarmaya çalışırsam
Gece çıkarmayınca gaz ağlaması yapıp uyanmıyor mu

Yani genel olarak zaten 2 saatte bir kalkıyor gazdan olmadığını düşünüyorum ama.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…