2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Valla anksiyetem fena tavan elbet çıkacak bu çocuk diyorum hamile kalmaya çalışırken hiç bugünleri hesaba katmamıştım yarın insallah güzel geçer sürekli çarpıntım var korkudan
O test yaptığımız günler ne heyecanlıymış meğer ne güzel günlermiş

B Buffalosos canım 5.2.2024 38+6 3100
Kesin erkek oldu dimi süpriz gelmedi minnosss

BiraDan annesi gelecekmis bende cenemi tutanayablirm hatta gidip o gidene kdar uyumayi dusunuyorum kotuyum diyip yoksa evde kiyamet kopar
Kuzum ver bebeleri yat uyu biraz valla gelen elini taşın altına koysun zaten senin ailen yapıyor onlar da yapacak ağrım sızım var de azıcık ağlar gibi yap yat valla nazlanmak iyidir iyiyim diyince kimse umursamıyor abartmak lazım şu zamanları en güzeli

Ben de olsam riske atmazdım.

Erkek bebeklerin altını açınca çiş yapmalarıyla galiba çok dalga geçtim. Oğluşumun fıskiye hiç durmuyor yahu. Neresi olursa sulanıyoruz
Gebe okulunda anlattıklarına göre altını açmadan önce göbeğinin etrafından aşağı doğru nemli pamuk yahut ıslak mendille silinir ve bir iki dk sonra alt açılırsa böyle kazalar olmuyormuş. O ıslaklık idrar kesesini uyarıyormuş ve bebek çişi varsa hemen yapıyormuş

Ya
Ben dün 5 saat ağladım galiba bunun için. Napıcağımı hiç bilmiyorum. Su 3 lt tüketmek süt arttırıcı bişeyler ama yok yetmiyor. Mama veriyorum her öğün 30 ml ne yapıyım doymuyor çocuk.
Evet su ben de aşırı içiyorum bulgur damla hoşaf ne derlerse itiraz etmeden yiyorum içiyorum ama olmuyor sıcak duş iyi geldi bi onu dene ama doymuyor tabi. Mama vermezsem çiş de yapmıyor

Haha evet tam bir erkek

Ay süper oldu bu bilgi teşekkür ederim. Erken doğum yapınca hastanedeki gebe okulana yetişemedim

Kızlar bu arada ben doğumdan çıkınca buraya yazdım ama düşününce kist ameliyatım olmasa çok kısa bir işlem bebek çok çabuk çıkıyor ben çok fazla panşklediğim için zorlandım ama siz korkmayın ilk günü atlatınca insan o anlardan sadece bebeği gördüğü zamanı gülümseyerek hatırlıyor 4.günden bildiriyorum uykusuz olmama rağmen

Evet su ben de aşırı içiyorum bulgur damla hoşaf ne derlerse itiraz etmeden yiyorum içiyorum ama olmuyor sıcak duş iyi geldi bi onu dene ama doymuyor tabi. Mama vermezsem çiş de yapmıyor
Anlayamıyorum da ne kadar içiyor ya. 10 ml falan içiyo mudur iki memeden hiç bir fikrim yok. Tek anne sütü verip mama vermeye de cesaret edemiyorum sarılığı artcak diye

Dogru soyluyorsun kuzum geldi simdi ogluna git yat dinlen senn dedi kan beynime sicradi odayi terkettim bisi demeyim diye sabir cektim sinirden guluyom

Anlayamıyorum da ne kadar içiyor ya. 10 ml falan içiyo mudur iki memeden hiç bir fikrim yok. Tek anne sütü verip mama vermeye de cesaret edemiyorum sarılığı artcak diye
Ben dün gözleri sararınca korkup doktora götürdüm mama verme dedi ama vermemeye cesaretim yok açıkçası. 1 kere ver o zaman dedi ama 3 kere verdim ona rağmen gözlerindeki sarı artıyor yarın tekrar götürcez kandan bakılacak o zaman

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…