2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Ya Ben dün 5 saat ağladım galiba bunun için. Napıcağımı hiç bilmiyorum. Su 3 lt tüketmek süt arttırıcı bişeyler ama yok yetmiyor. Mama veriyorum her öğün 30 ml ne yapıyım doymuyor çocuk.

Kime denk geldiysem aynisini diyor lohusa olmayan koca yok bide anne baba bagimliligi ortaya cikiyor bu donemde onlarda afedersin karı.gibi

Aynen ben de bizimkimden doğum sonrası tam bir nazlı yeni gelin performansı bekliyorum. Ne gaz çıkarma ne alt değiştirme ne üst değiştirme... o kadar eğitim var video var yahu bedava bir tanesini bile izletemedim. Doğum sonrası kendimi çok sıkmayı düşünmüyorum vallahi herkese ağzıma geleni söyleyeceğim. Zaten hormonal olarak zorlanıyoruz 10 ay hamilelikte neler yaşamışız, bebekle birlikte kocam bile olsa kimseyi nazlayamam. En kötü lohusaydım kusura bakma sağlıklı düşünemedim derim hiçbirimiz çocuğu çeyizimizle getirMedik sonuçta

Benim de ödem oldu. Hatta hamileliğim boyunca ilk kez sezaryen sonrası oldu. Ellerim ayaklarım şişti sonra kendi indi onun için ayrıca bir ilaç kullanmadım

Murphyy Canım sen naptın nasılsın
Fenalardayım valla. Lohusalik çok fena çarptı mental olarak bitik durumdayım. Minnoşum geceleri çok huzursuz ve emzirmek çok zor uyanmak istemiyor. Göğüslerim mastit olma yolunda ilerliyor sürekli sağım yapıyorum. Buralara gelemiyorum bütün gün kızımla ilgileniyorum. Bende durumlar böyle sağol hatırladığın için

Seni yol arkadaşı gibi hissediyodum. Nasıl sevindim anlatamam. Allah analı babalı büyütsün. Sağlıklı uzun ömürleri olsun. 1 hafta önce neler konuşuyorduk kavuştuk.

Anlamadm anlayamiyorum.kavga ettik su halimle bi kac gun once gidecekmis benle olmayacakmis oyle diyor.
Allah Allah, yani ailesi de mi demiyor hiç mi sağda solda internette okumuyor, eşin hamile hormonları değişiyor, fizik biyoloji değişiyor, ruh halimiz karman çorman , ona rağmen ya evin işi de iyi kötü yapılıyor, çoğu kişi bir de işe gidiyor .. Valla bu adamların canı çok kıymetli başkasına gelince yok

Hamileliğimin başından beri takip ettim bu sayfayı sessizce. Kustuğum depresyona girdiğim süreçlerde buradaki pek çok kişi bilmeden bana güç verdi. Şimdi doğumlara şahit olmak tecrübelerinizi dinlemek aynı şekilde güç veriyor. Benim doğumum 16 Şubatta. Spinal olacak. Ama artık çok yoruldum. Uyku yok, geceleri reflüden kusuyorum bazen. Hemoroid oldum. Göğüslerimde hala süt belirtisi yok. İlk gebeliğim ve biraz da stresliyim. Umarım hepimiz için en hayırlısı ve kolayı olur. Doğuran arkadaşlara kolaylıklar dilerim, benim gibi bekleyenlere şimdiden hayırlısı olsun.

Ay maşallah ya. Allah analı babalı büyütsün. Uzun sağlıklı ömürleri olsun.

Bir düşkün olacakları tutuyor çok tuhaf gerçekten.Gitmesinler bence de ya tek çok zor oluyor yaaaa
gazlamak gibi olmasın aynen öyle yap çünkü çok saçmalıyorlar kıskançlık mı desem ne desem bilmiyorum değişik birşeyler oluyor sapıtıyorlar orası kesin

BiraDan annesi gelecekmis bende cenemi tutanayablirm hatta gidip o gidene kdar uyumayi dusunuyorum kotuyum diyip yoksa evde kiyamet kopar

Annesi bana gelnce sagir kor dilsiz canim demez

Sonrasi bnn ne yaparim Allah kerim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…