2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Bu arada bizim bebiş hiç ultrason resimlerine benzemiyor orda babasıydı doğdu tıpkı ben kendimi ve oğlumu tebrik ederim anasının emeğini boşa çıkarmadı
Hadi darısı bana aşırı merak ediyorum tipini ya insallah tatlı bisey çıkar

Bu arada bizim bebiş hiç ultrason resimlerine benzemiyor orda babasıydı doğdu tıpkı ben kendimi ve oğlumu tebrik ederim anasının emeğini boşa çıkarmadı
Yaa benimki de öyle duruyor herkes babası diyodu ama son US görüntülerinde iyice kimseye benzememeye başladı tamamen sürpriz olcak bize de sanırımm

Doğum yapan herkesin gözü aydın saglicakla büyütün inşallah iyice çember daraldı sıra bize geliyor bacak bitimim kasık yeri çok ağrıyor kolum aşırı uyuşuyor rahat hareket edemiyorum son zamanların keyfini çıkarmak istiyorum ama fiziki durumlar şartları zorluyor hepimiz saglicakla bitirelim süreçleri

Hadi darısı bana aşırı merak ediyorum tipini ya insallah tatlı bisey çıkar
Ya o kadar farklı ki sürekli şey diyorum gerçekten güzel mi yoksa sadece bana mı öyle geliyor dünyanın en güzel bebeği sanki kucağımdaki ben ıkınma işini ilk yapamadığım için bebek kanalda bekledi biraz o yüzden şu yutmuştu ve morarmıştı onu öyle görünce çok korktum ama sonra oksijen verilince hemen toplanıyor

Oy yavrum balık gibiler resmen sağ Salim aldın ya kucağına çok şükür

Kızlar 37+1 im, çatı muayenem yapıldı, doktor bir parmak açıklık var deri beneğin başı aşağıda dedi, normal doğumu bekleyeceğiz dedi, bu açıklık normal mi hepinizde var mıydı çatı muayenesinde, yoksa doğumun yakın olduğunun işareti mi

Kızlar vajinal enfeksiyon doğum şeklini belirliyor mu bilginiz var mı yarın çatı muanesi var biraz gerginim geçmeyen enfeksiyon var fitil kullandım sürekli kuru tutmaya çalışıyorum yok geçmiyor

Kızlar vajinal enfeksiyon doğum şeklini belirliyor mu bilginiz var mı yarın çatı muanesi var biraz gerginim geçmeyen enfeksiyon var fitil kullandım sürekli kuru tutmaya çalışıyorum yok geçmiyor
Benim geçmedi hala akıntı yanma kaşıntı devam kullanılacak tüm fitilleri kullandım normal doğum istemiyordum zaten ama doktorum da istesen de bebeğe geçme ihtimalinden yapmazdım dedi bana

Benimde çok kasılmam oluyor diye dün doğum acile gitmiştim alttan muayene etmişlerdi nst de 30 40 arasi vardı sancim gece 2 de nişanim geldi hafif ağrılarım var gitsem mi tekrar gitmesem mi diye düşünüyordum mesajınızı gördüm en iyisi biraz daha artmasını beklemek ağrının sanırım. Hayırlısıyla alalım bebeklerimizi kucağımıza

B Buffalosos 12 de doğum yaparsam kova ya yükselen balık oluyor 13 de doğum yaparsam kova ya yükselen koç oluyor . 13 rakamı uğursuz gibi de geliyor cok kararsız kaldım koç daha mı iyi

B Buffalosos 12 de doğum yaparsam kova ya yükselen balık oluyor 13 de doğum yaparsam kova ya yükselen koç oluyor . 13 rakamı uğursuz gibi de geliyor cok kararsız kaldım koç daha mı iyi
Canım asla saati tam ayarlayamama gerçeğimiz var bu arada ben direkt haritalara kadar çıkardım ama hastaneye yatış doktoru bekleyiş gelip gitmesi ameliyata inmesi çok fazla zaman aralığı oynayabiliyor o yüzden tamamen saldım hiç müdahale etmiyorum
13 uğursuz değil kendine blokaj yapma benim de muhtemelen kovaya koç olacak ortalama olarak ama bekletirse ederse anestezi yaparken oyalanırsam boğaya geçebilir hiç düşünmüyorum suan o yüzden bence akışta kal her burcun kendine has güzellikleri var koçta iyi balıkta iyi bütünlük önemli açılar önemli

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…