2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Yaa ben elimle sıkınca geliyor ama sağma makinesi ile hiç gelmiyor taktiği mi var

Kızlar spinal sezeryan olanlar birşey soracağım benim ameliyat öncesi çok fazla ödemem yoktu eve geldikten sonra ayaklarım çok şişti. Böyle bir şey yaşayan var mı ilaç verdi mi doktor bunun için size

Canı aşırı tatlı biri olarak söylüyorum ki eve çıkınca ağrı sızı kalmadı. Gaz çıkardığın sürece ağrı olmuyor çok garip ama hiç korkma. Ben ilk emzirirken zorlandım yatakta zor oluyor evde kendini rahat hissettiğin bir koltukta otur. Ben maalesef 24 saat oturuyorum ona rağmen ağrım yok düşün

Yaaa evet ayak kemiğim görülmüyor bile dığum öncesi hiç ödemim yoktı

Benimde öyle oldu canım şimdi bugün 5. Gün hala bacaklarım biraz şiş doktorum normal dedi

Merhaba, daha önce yazmıştım bize de bir doktor plesenta previa demişti. Benim kan grubu a+ yani istemediğiniz kadar var ama ben yine de hiç riske atmak istemedim. Çünkü kan dışında başka risklerden de bahsetmişti doktor. Sizin yerinizde olsam da yine kan hazırlığını vs hastane önceden yapar zaten diyerek yine risk almaz sezaryen düşünürdüm.
Ne şekilde olursa olsun inşallah yavrunuza sağlıkla kavuşursunuz

Kizlar lohusa depresyonundann ne zamn cikariz ya kocam benden lohusa gırtlaklicam o olcak
Ay bu erkekler niye böyle ya yarışıyorlar hep sinir oluyorum sorsan en çok onlar zorlanıyor..
Yardım eden kimsen varsa kendine çok az da olsa zaman ayırman gerekiyor yoksa çok zor oluyor çıkmak, çok zor ama yapman lazım eğer yardım eden yoksa eşin varken eşine bırakıp yine yapman lazım yoksa deliriyor insan

Annem babam bizde kaliyor onlar yardim ediyorlar babam bile mutfak temizliyor yemek yapiyor ama gel gorki yaranamiyorlar .onun anasi babasi 1 kere geldiler sonra toz oldular anca telefonda ogullari dogurdu ya onu ariyorlar bos bos bi düskun oldu.annemgile gidin diyorum 40 gün olmaz diyorlar ama boylede azıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…