2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Benimkinde de var gözlerinde. En son 9 çıkmıştı değeri kandan bakıldı. Boynundakiler falan azaldı gibi ama neden gözleri öyle anlamadım. Biz de götürcez yarın inşallah artmamıştır. Ben her öğünde veriyorum ya mama

Ben anlayamadım mamaya neden karşı doktorunuz aç kalmasından iyi değildir sanırım.Hemen sütümüz gelmeyebilir ve bu çok olağan bir şey yani

Babasını sevmeyen eşim şuan babacı oldu utanmasa oğlanın adını babasının adı yapacak ben de şoklardayım.Bugüne kadar gram desteğini görmedim yok gibiydi babam daha babadır yani eşime .İşim kötü tarafı henüz doğurmadım , doğurunca daha kötü olacak demek ki

Mucizem4564 nasılsınız canım gelişme var mı
iyiyim cnm tşk ederim sütüm biraz indi artık hergün süt götürüyorum oğlumun burnundaki hava çıkmış kendisi zorlanmadan nefes alıp veriyor biberon denemişler henüz emme refleksi yokmuş önümüzdeki hafta içi çıkar dedi dr bakalım inşallah tez vakitte çıkar

Ah ah bu psikolojik durumlar hep annelik hormonlarından o bebiş var ya annesinin yanında diye dünyalar onun . Lütfen kendini iyi hisset sen de her şey geçecek ama güzel geçsin bari iyi olun da dönün hemen

Allah kolaylık versin canım

Canim insallah olmaz korkutmak.istemem.seni ama goruyorsun grup geneli bu durumdan muzdarip

İsim konusunda bir süpriz yapmaz dimi valla ben kimseye güvenmiyorum keşke anne imzası olmadan erkekler tek kimlik çıkaramasa
Benim eşim çocukken babayı kaybetmiş diğer toruna verilmiş ismi ona verilmese kesin bizde isteyebilirdi diğerinde var diye yırttım

Seni yol arkadaşı gibi hissediyodum. Nasıl sevindim anlatamam. Allah analı babalı büyütsün. Sağlıklı uzun ömürleri olsun. 1 hafta önce neler konuşuyorduk kavuştuk.
Aynı canım benim senin yolundan gittim dayanamadım ben de doguruverdim cümlemizin inşallah.

Erkek bebeklerin altını açınca çiş yapmalarıyla galiba çok dalga geçtim. Oğluşumun fıskiye hiç durmuyor yahu. Neresi olursa sulanıyoruz
bizdede durumlar aynı. Ben artık altını soyup bezi açmadan biraz bekliyorum debelenip biraz yapıyor sonra açıyorum birde pipi külahı yaptım onu kapıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…