2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
1 kutu çok gelmiyor mu acaba bebeğe zararı olur mu bana da kanda enfeksiyon çıktı verdi göğüs hastanesindeki doktor öksürügum çok henüz 1 tane içtim ama korkuyorum

Tşk ederim doktora gttm cep yüksek çıktı kanda antibiotik verdi 1 kere kullandım daha hemen etkiledi gece kriz gibi gelen öksürüğü kesti ara ara hala devam edio tabide sabah doktoruma sorucam kactajesini içim die
Siz doktorunuza sorun elbette ama enfeksiyonun varlığı çocuk için daha sıkıntılı diye biliyorum . Muhtemelen kutuyu bitirmenizi isterler . Bebek için endişelenmeyin burada bir sürü arkadas antibiyotik kullandı

1 kutu çok gelmiyor mu acaba bebeğe zararı olur mu bana da kanda enfeksiyon çıktı verdi göğüs hastanesindeki doktor öksürügum çok henüz 1 tane içtim ama korkuyorum
Antibiyotik bitmeden tedavi sonlandırılmaz, bı de bebeğe çok gelir mi bilmiyorum ama antibiyotigin bebeğe zararı olmadığını söylüyor doktorlar, ama kanındaki mikrop tamamen kurumazsa o zaman sorun işte. B

Merhaba ben de 32. Hafta rapor alacağım.Doktorum 32+0'da çağırdı.

Antibiyotik bitmeden tedavi sonlandırılmaz, bı de bebeğe çok gelir mi bilmiyorum ama antibiyotigin bebeğe zararı olmadığını söylüyor doktorlar, ama kanındaki mikrop tamamen kurumazsa o zaman sorun işte. B
Bugün muayenen vardı sanırım . Gorusebildin mi doktorunla ?

kızlar doktordan geliyorum çok şükür hiç bir problem yok. Büyük hafta gebeliklerde böyle lekelenmeler olabilir dedi rahim iyice genişlediiği için kılcal damar kanamaları oluyormuş. Bebişte gayet iyi yüzünü tam net gösterdi . Dün çok korktum ama şükür bir şeyim yokmuş

Ay çok sevindim valla. Çok geçmiş olsun canım.

Çok sevindim Demek ki böyle şeyler olabiliyor hemen korkmamak lazım

Tam tersi değil mi bu haftadan sonra hızlı kilo alımı olcak haftada 200 gram civarı

Benim de bugün doktor kontrolüm vardi . 1100 grama ulaşmış . Büyüme eğrisi de gayet iyi günüyle uyumluymus. Ben kilo almıyor mu acaba diye çok takiyordum . Rahim ağzı için de bir sorun yok ama 4 hafta daha böyle dikkat etmeni istiyorum . Ağır iş yapma dedi 4 hafta sonra 31.haftada tekrar bakicam . Ciğer geliştirici iğne de vurabiliriz her ihtimale karşı diye ekledi . Çok şükür kötü birşey söylemedi yani

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…