2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Ben de gideyim ya şaka maka doğum yaklaşıyor bence biz cogumuz yeni yeni olayın ciddiyetini idrak ediyoruz bu haftalarda artık

Hahahaha kız nasıl o doğrusu bize de tarif et ya ay ne güldüm ama ya teoride iyi pratikte kafam karıştı demene
ya işte o kolları tutup kendine çekiyorsun itmek yerine aşırı basit bir olay yani, işi de çok kolaylaştıran ama hakkaten acayip karıştı hiç öyle içgüdü filan değil yani bilgi işi biraz da, artık nesil değişti
ben de banu çiftçi de okumuştum galiba ya. yine bilgilerimi tazeleyeceğim vakit atarım :)

bu arada tsh konusunu kaçırmışım, sonradan mı çıktı? ben euthrox mu ne kullanmıştım ilkinde, hepsi aynıdır birbirinin. Gebelikte referans değer düşük olunca biraz yükselince veriyorlar işte nolur nolmaz diye.

canım güzel ve saplıklı bir beslenme ile hemen toparlar bebişin inşallah
canım hiç takma ya 30 31 lere kadar önden gitmelerin falan da bir önemi yokmuş . Sonradan olması gereken kiloya geliyormuş bebekler . Geriden gelmesi ya da önden gitmesi aşırı olmadığı sürece doktorlar pek takılmıyor
Ayyy kizlar midem dehşet yanıyor ya alev alev resmen mide yanmasi icin bir çözümü olan var mi imdattt çok fenayım valla
canım soda , soğuk süt ve muz bana iyi geliyor. bir dene istersen
Kizlar bebislerinize eldiven takacak misiniz? Ben 1 aylik olana kadar takiyordum ama hic takmayin diyorlar siz ne dusunuyorsunuz
bebeklere eldiven takmayı önermiyorlar ya ısrarlar. dış dünyayı elleriyle keşfediyolar eldiven takarak onun önüne geçiyorsunuz diye.Eğer baktım çok yüzünü falan çiziyor o zaman belki takarım ama takmayı düşünmüyorum genel olarak

Ay o ikinmalari nefes egzersizlerini ve mümkünse hamile yogasini filan adam akıllı nerden ogrenebiliriz ya duyan bilen youtube kanalı vs tavsiyesi olana minnettar kalırım
Simge Duman var YouTube'da, bir de yabancı bir kadın var kanalının adı Boho Beautiful, onun pregnancy yoga diye videoları var, ben bunların ikisini de beğendim ara ara yapıyorum. Bir de Hilal Bursalı var, haftada iki gün online hamile yogası yaptırıyor. Ona da instagramdan kayıt oluyorsunuz bir aydır onunla devam ediyorum, memnun kaldım.

Ekran aldım bunları kesinlikle izliycem teşekkür ederim canım

Ekran aldım bunları kesinlikle izliycem teşekkür ederim canım
Ne demek. Bir de bir kişi daha göndermişti, Ayşe yoga dynamics diye bir kanal var, o kız da çok sempatik çok güzel anlatıyor. Ben unun başlangıç seviye videolarını yapıyordum geçen yıl. Kendisi hamile kalınca birkaç tane de hamile yogası videosu yapmış ona da bakabilirsin.

Ya şimdi ikinirken kollari tutup kendimize mi cekicez aynı anda? Bak bende şimdiden bile karıştı

Tamam canım çok teşekkür ederim

Kızlar bu demir hapida aç karna iciliyor troid hapı da. Hangi sırayla veya kaç saat arayla iciyorsunuz her ikisini de kullananlar?

Kızlar bu demir hapida aç karna iciliyor troid hapı da. Hangi sırayla veya kaç saat arayla iciyorsunuz her ikisini de kullananlar?
Tiroid hapını sabah ac karna içiyorum demiri aksam 10 11 gibi yatmadan önce canım. Eğer peş peşe içeceksen en az 2 saat ara olması lazım.. bu arada bende levotiron kullanıyorum

Mavisaclikadin ikisini de kullanıyordu birini sabah birini gece aliyorum diyordu sanki, görünce aydınlatır seni. Yalnız ben şimdi düşündüm de hiç aç kalmiyorum ben yahu, aç karna olan Demir ilacını da gece saat kurup kalkıp içmeyi düşünüyorum ciddi ciddi. Bı insan yatana kadar saat başı yer mi

Aynen canım doğru hatırlamıssın benim son öğünüm akşam 6 gibi oldugu için 10 gibi içebiliyorum demiri. Geç saatte yersem mide ağrısından yatamıyorum

Mide yanması iki gundur feci benim de, boğazıma hakim olmam lazım.
Benim uzun zamandır var maalesef çok zor, çok çektim midemden, mide bulantısı ağrısı yaşadım 3 4 ay, tam rahatladım derken yanması çıktı, gaviscon kullanıyorum ben yatmadan hemen hemen her gece yoksa uyuyamıyorum

Ciğer neden yasak acaba bende yiyorum ama doktorum birşey demedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…