2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Bende oluyor, bı ara daha sık oluyordu magnezyumumu değiştirdi doktor, bı de progestan verdi artık çok az oluyor. Ama korkutucu kasılma değil bendeki, yalancı kasılmalardan oluyor. Ama doktora gitmeden bir gece önceki kasılmam farklıydı doguruyorum galiba demiştim, baya şiddetli sancı girip onunla beraber kasilmistim ve çok uzun sürdü 5-6 dakika şiddetini artırarak. Ertesi gün doktorun hemen progestana başladı. Şimdi normal yalancı kasılmaları yaşıyorum sadece. Serviksim de 44 mm çıkmıştı o kontrolde

Bana da pozisyonyndan az hissetmiş olabilirsin dedi.

Oi oi ürünleri kokuyor diyorlar canım ya deterjan kokusu kalıyormus üzerinde yoksa indirim çok güzel
Ay yok ben artık bu indirimlere asla inanmıyorum. Geçen bezlerde indirim var diye paylasmislar, baby turco 4 numara normalde birim fiyatı ortalama 2.30 civarı, sözüm ona bir alana bir bedava indirimi yapmışlar, girdim baktım bezin birim fiyatı 5.80 yüzde 100 fiyat artırıp yüzde 50 indirim yaptık diyorlar bir kac gün önce ile aynı fiyat halbuki

Ben de bugün aynı durumdayım.Bebegin hareketlerini her zamankinden az hissettim.Yorucu bir gündü ayakta cok kaldim belki de ondandır.Yarın doktor randevum var.Her şey yolundadır inşallah.

Kızlar acı yiyormusunuz bu arada? Yani arada haftada bir filan bazen yiyorum da bişey olur mu kii

Kızlar gözünüz aydın çok mutlu oluyorum burada güzel haberler alınca. İnşallah hep güzel haberler getirelim birbirimize

Benim de oluyor sanırim. Ben bayadır evdeyim. Genelde yatıyorum. Yere falan pek egilmiyorum. Ev işi yapmiyorum. Ama bir şeyi alıp bir yere koysam veya bı 10 dk falan ayakta kalsam o zaman karnım taş gibi oluyor. Ağırlaşıyor. Hemen yatıyorum geçiyor.

Ben de bugün aynı durumdayım.Bebegin hareketlerini her zamankinden az hissettim.Yorucu bir gündü ayakta cok kaldim belki de ondandır.Yarın doktor randevum var.Her şey yolundadır inşallah.
Ben de bazı günler öyle oluyorum. Yorulmayla kesinlikle ilgisi olduğunu düşünüyorum. Sanki yürürken bebek de beşikte sallanıyor gibi hissedip uyuyor

Ben kasılma olayını hala anlayamadım. Bazen karnım bikaç saniyelik geriliyor gibi oluyor. Onu da bebeğin pozisyonuna bağlıyorum ama kasılma mı yaşıyorum acaba. Şimdi burada herkeste kasılma olunca benim rahim kaslarımda sorun falan mı var acaba diye düşündüm

Bende oluyor canım magnezyum kullanıyor musun. Kullanmıyorsan başla mutlaka. Eğer bir saat içinde 4 5 defadan fazla olursa ve süresi 1 dkdan uzun olursa doktoruna haber ver nst yapmaları gerekebiliyor
Kullanıyorum ama günde 2 ye mi çıkarsam acaba onu düşünmeye başladım şu ara

Ya benim doktorum bana progestan başlamadı. Erken doğum olacaksa progestan önlemez onu dedi. Şuan herşey güzel gözüküyor ona gerek yok dedi. 30. Haftadan sonra doktor mu değiştirsem napsam bilemedim ki bende hangi magnezyumu kullanıyorsun olmadı eczaneden bende onu alıp içeyim. Magosit bendeki

İşte ben de o yasadığım şey kasılma mi onu hala bilmiyorum. Karnımın her yeri sertleşiyor. Burda çoğu bir tarafı sertleşiyor diyor. O yüzden çok emin olamıyorum. Ama yatınca gectiğine göre çok da hayra alamet değil diyorum. Yorulmayi sevmiyo benim kız

Bende hiç dinlenebilen bi hamile değilim maalesef. Sürekli ev temizle yemek çocuklar .. ay gençliğim soldu bak yemin ederim Bazen akşam olunca bacaklarım titriyor, diyorum acaba niye titriyorum ben? Sonra fark ediyorum ki koca gün hiç oturmamışım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…