2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Benim de yediğim yiyeceğim o oldu işte.

Merhaba ben yoyko Quantum modelini aldım. Hafif ve kabin boy bir bakın isterseniz. Ben geçen aylarda 5 binliraya almıştım

Ayy yok yumurta olmazzz doğrudur oda bir yerden sonra yorar amaa az kaldı yaa biraz daha sabır o zaman

Ay o ikinmalari nefes egzersizlerini ve mümkünse hamile yogasini filan adam akıllı nerden ogrenebiliriz ya duyan bilen youtube kanalı vs tavsiyesi olana minnettar kalırım

Ay o ikinmalari nefes egzersizlerini ve mümkünse hamile yogasini filan adam akıllı nerden ogrenebiliriz ya duyan bilen youtube kanalı vs tavsiyesi olana minnettar kalırım
Tatlımmmm
İki kanal buldum takip edeyim diye sadece abone oldum yaklaşık bir aydır

Hande ile pilateste daha çok video var.

Eklentiler

• IMG_20231031_124923.jpg
    78,7 KB · Görüntüleme: 24
Devlet hastanesinde gebe okulu oluyor aslında. Geçen beni çağırdılar gitmedim. Muayeneye gidince ebe kızdı biraz emziremiyorum diye ağlıyorsunuz sonra dedi 6 kasımdaki gruba çağırdı ne yapıp edip gidicem artık. Gidenler çok memnun. Sadece doğum da değil bebek bakımıyla ilgili de çok bilgilendirici oluyormuş

Hangi il için acaba bu gebe okulu ? Aslında ben çok gitmek istiyordum . Doktor izin verir mi benim özel durumumdan dolayi o da ayrı .

Hangi il için acaba bu gebe okulu ? Aslında ben çok gitmek istiyordum . Doktor izin verir mi benim özel durumumdan dolayi o da ayrı .
Her hastanede var canım. Şu an Balıkesirdeyim buradaki şehir hastanesinde var. İzmirde de Çiğli eğitim araştırmaya gidiyordum orada da vardı. Egzersizlere katılmayabilirsin ama teorik dersler var doğum şekilleri bebek bakımı gibi. Onlar faydalı olabilir. Bence yakınındaki bi hastaneye sor mutlaka

Bana en yakın devlet hastanesine bir ulaşmaya çalışayım . Çok tşk ediyorum

selam kızlaar, iyisinizdir umarım baya sayfa birikmiş ara ara girip okuyabiliyorum emoji atabiliyorum bazen yalnızca :) Haftasonu da 29 ekim kutlamalarına gittim 2 gün 2 gece, kızım da iyi vakit geçirsin görsün eğlensin diye ama canım çıkmış. Artık baya ağırlaşmışız şaka maka.
Dün de ablamın evinden bebek eşyalarını topladık, nesilden nesile gezen şeyler var resmen sanırım hiçbir şey almayacağım, bi doğunca ilk giyeceği 3 lü bi takım alayım diyorum hatırası olsun ilk giysisi diye.
Sonra internette bakarken bi heyecan kapladı içimi :) Dün de bıdık bıdık eşyaları görünce bi duygulandım. Ancak idrak ediyorum galiba hamile olduğumu ve vaktin yaklaştığını

ayy ben baya araştırmıştım, aklımda sadece nefes kalmış. o kadar çok kişiye tarif etmiştim ki unutamadım :d
ama egzersizleri unuttum hep, kurcalamak lazım. Gerçi normal doğum bekleniyorsa özellikle son haftalarda yürüyüş, asansör yerine merdiven kullanımı vs gayet güzel egzersizler bence :)

Ben doğuma girerken teoride baya iyiydim, ama iş doğum anına gelince yani pratikte kafam karışmıştı hiç unutmuyorum :) doğumhaneye girene kadar çok iyiydim ama sonra böyle öss ye çok çalışıp girmişim gibi bir heyecan
O doğum masasının tutunma yerlerini kendinize çekip ıkının gibi bir bilgi vardı iyice ezberlemişim, ama ben inatla çekmek yerine itiyorum, kimse de demiyor ki kızım itsene oradan, anca ıkın deyip duruyorlar
sonra sancı kesildiği kısa bir an kendim idrak ettim, dedim bu böyle değildi, doğrusunu bi yaptım pıt diye geldi gerisi :)

Hahahaha kız nasıl o doğrusu bize de tarif et ya ay ne güldüm ama ya teoride iyi pratikte kafam karıştı demene

Bebekler yukselen tsh değerim için levotiron 25 mg verdiler kullanan var mı acebağğ

85 görünüyor senin günlüğünde ama Kıbrıs’tan başlayacaksın herhalde
Evet ya benimki karişti biraz. Tüp bebek olunca adetimle uyumlu olmadı hamileligim. Transfer geç oldu biraz. Önceki doktorum 3. gün embriyosu diye düşünerek tarih vermişti ben de hep öyle biliyordum. Ama benimki 6 günlük bir embriyoydu. Şimdiki ona göre hesapladı. Nasıl yaptı etti bilmiyorum adet tarihimi 5 gün geriye çekti. Zaten bebek de kilo hariç hep önden gidiyordu. Ben de seviniyordum. Ama buna daha çok sevindim tabi nerdeyse bir hafta öne atti.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…