2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Lütfen herşey normal olsun. Bulantı ve kusma hayatı alt üst ediyor çünkü. Hastalanıp 3 gün bulantı çekince elden ayaktan düşüyoruz bunda 2-4 aya bazıları doğuma kadar bulantı yaşıyor ve iğrenç birşey. Dilini ısır ve dillendirme ❤️
Bulantidan yerlerde olanlardanim maalesef bence şanslısınız

Merhabalar,
Muhtemel doğum tarihi Ocak ayı 2024 olan bütün anneler burada toplanıyoruz, buyurun.

Kimler burada?
🥰

Merhaba değerli anne adayları,

Bildiğiniz gibi kısa bir süre önce açtığımız gün gün hamilelik, gebelik sayfasında hamilelik boyunca bebeğinizin gelişimini gün gün ve tarihe göre izleyebileceğiniz bir uygulama paylaşmıştık. Türkiye'de bir ilk olan bu uygulama sayesinde tahmini doğum tarihini girerek bebeğinizin gelişimini izleyebiliyorsunuz.

Artık bu uygulamada kullanılan bilgileri imza alanınızda diğer kullanıcılar ile paylaşabilirsiniz.

Yapmanız gereken : Profil sayfanıza (tıklayın) girerek, Kişisel Bilgiler bölümündeki Bebeğinizin Tahmini doğum Tarihi alanına bebeğinizin tahmini doğum tarihini gün-ay-yıl formatında yazmanız. Örneğin : 01-01-2024

Bebeğinizin tahmini doğum tarihini doktorunuzdan öğrenebileceğiniz gibi, sitemizde bulunan tahmini doğum tarihi ve gebelik hesaplama sayfasından (tıklayın) da kendiniz hesaplayabilirsiniz.
26 Nisan tarihinde iki tane embriyo transferim oldu. Şuan 6+6 yım 🤗 Doğum 10 ocak gösteriyor hayırlısıyla inşallah ,gelsin minik oğlaklarımm 🌱🧿

Bendeeee 😭 Artık bitsin istiyorum bulantılarımm hamileliğin keyfini sürmek istiyorumm
Bu dördüncü gebeligim hepsinde de işkence çektim bu biraz supriz oldu aslında korundugumuz halde oldu ve aynı 5 haftadan beri çekiyorum

Ya şuan belki erkendir bilmiyorum ama bu hafta da başlayanlar oluyor o yüzden acaba anormal birşeyler mi var diye düşündüm
Canım kişiden kişiye değişiyor gebelik süreci kimi vücut değişimi dışında hiç belirti vermiyor kimi 3 ay çekiyor kimi 9 ay sürüyor birazda genetik oluyor

Of baya sürpriz hemde keseyi görecek miyim keseyi gördüm şimdi kalp atışını duyacak mıyım o kadar heyecanlı ve kaygılı geçiyor ki
İlk zamanlar daha kaygılı geçiyor ama inşallah görürsek 22 hafta sonrası hareket başlayınca daha rahat olacak sadece heyecanla bekleme kısmı kalıyor 🥰

X