2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Ya o nasıl oluyor bende oradan takip etmeyi seviyorum ama görünmüyor bende kimsenin

7+3ten bildiriyorum arkadaşlar buralar beter bulantı çok fena, canım hiç birşey yemek istemiyor şoktayım kendime ki bundan 1 2 hafta önce herşeyden canım istiyordu

7+3ten bildiriyorum arkadaşlar buralar beter bulantı çok fena, canım hiç birşey yemek istemiyor şoktayım kendime ki bundan 1 2 hafta önce herşeyden canım istiyordu
Herkeste oluyor mu acaba ya
Sifir bulantiyla dogurdum diyen yok mudur hic
Bende bulanti yok ama yumurta yemem hic
Yumurta yedim midem bulandi 15 dk boyunca sonra gecti

Kızlarr günaydın, bebiş haberi dalga dalga yayıldı ailede siz kimlere ne zaman söylediniz?
Ben eşime söyledim sadece ilk 3 ay kimseye söylememe kararı aldık zaten geçen sene düşük yapınca bide onu söylemek zorunda kaldık oğluma da mümkün olduğunca geç söylemeyi düşünüyorum

Ben eşime söyledim sadece ilk 3 ay kimseye söylememe kararı aldık zaten geçen sene düşük yapınca bide onu söylemek zorunda kaldık oğluma da mümkün olduğunca geç söylemeyi düşünüyorum
Ben de biraz beklemeyi istiyodum ama ipin ucu bir miktar kaçtı , aslında annemler halalarım falan sadece ama

Kızlar benim bulantılarım azaldı sevinmem gerek ama bu seferde içerde bişeyler ters mi gidiyor diye düşünmeye başladım doktor kontrolüm cumartesi beklemelimiyim sizce

Kızlarr günaydın, bebiş haberi dalga dalga yayıldı ailede siz kimlere ne zaman söylediniz?
Bende 3 ay soylemek istemiyorum aslinda ama cok uzun suredir beklenen bir bebekti bu ve biz tedaviye baslayacaktik hep sorup duruyorlar basladiniz mi diye
O yuzden kalp atisini duyduktan sonra kendi anneme babama kvye kpye bide gorumceye soylemeyi dusunuyoruz tembihlicem kimseye soylememeleri konusunda

r
ben de öyle yapıcaktım bi tık daha erken oldu

Herkeste oluyor mu acaba ya
Sifir bulantiyla dogurdum diyen yok mudur hic
Bende bulanti yok ama yumurta yemem hic
Yumurta yedim midem bulandi 15 dk boyunca sonra gecti
Benim bir önceki gebeliğimde hiç bulantım yoktu, sadece dişimi fırçalarken oluyordu drum şanslılardansın diyordu, tabii o kürtajla sonuçlandı, ama bu off offf offff sizin kaç haftalık şu an

Benim bir önceki gebeliğimde hiç bulantım yoktu, sadece dişimi fırçalarken oluyordu drum şanslılardansın diyordu, tabii o kürtajla sonuçlandı, ama bu off offf offff sizin kaç haftalık şu an
Ben daha 5+6dayim hafif koku hassasiyeti ve mide yanmasi disinda birsey yok :) asiri karin agrisi ve bel agrisi vardi onlar da arada yokluyor simdilik bu kadar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…