2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Belirtiler bazen devam ediyor bazen olmuyor bazen yine oluyor
Sende de boyle mi
Tedirgin oluyorum belirti olmadigi zaman
Yani belirtiye göre değil de bir ağrı giriyor mesela ay diyorum kesin bir şey oldu. Ama insan kötü bir ağrıyı fark ediyor kesin. Geçen hafta işte uzun uzun sızlama şeklinde ağrım oldu. Dayanılmayacak kadar değil ama rahatsız ediciydi. Gittim doktora kanama Alanı pluşmuş dedi. Şimdi farklı bir ağrı olunca hemen diyorum ki yine mi bir şey oldu acaba. Allah bizi vesveseden korusun. Gerçekten zor bir süreçmiş.

Merhabalar 6+3 te kalp atışını duymuşsunuz ya alttan mı bakılmıştı öyle mi duymuştunuz yoksa karından mı duydunuz
Karından duyuldu canım ama diyorum ya başka bir doktor daha 6+1 de bebek oluşmamış demişti. Makineye göre de fark ediyor demek ki

Hayırlı olsun öncelikle sağlıkla kavuşun miniginle. İlkler göz korkutur buna katılıyorum büyütürken de zor olur. Ama sonra alışırsın. En küçüğüm 5 yaşında aslında başka istemiyorduk ama bebek kokusu ağlaması süt kokan kusmugu bile özlüyor insan. Yaş 39 ee çökmeden bir şansımızı deneyelim dedik bakalım tutarsa

Evet bazen adet agrisi cekiyorum bazen bel agrisi bazen de hicbir agri hissetmiyorum cok degisik durumlar ya
Bi kalbini duysam bi 10 haftayi gecsek biraz daha rahatlicam gibi geliyor

Sarımsaklı şampuan kullanın kan değerlerinize baktırın eksikleri tamamlayın mutlaka magnezyum için.
Mesela son 1 haftadir ozellikle geceleri bi gerinme istegi geliyor
Belim asiri agriyor uyutmuyor
Kac gundur 3 saat uykuyla duruyordum dun 21.30da bi yattim te sabah kalktim o kadar uykusuzdum
Magnezyum eksikligi yapiyormus sanirim bunlari dimi
Iyi bi takviye bulmam lazim

Doktor 5+3 demisti su an 5+6yim o zaman :)
Aslinda ilk 3 4 ay gecse bi oh diycem gibi ama o zaman da bi 7 aylik olsun da rahatlicam derim
7 aylik olunca bi dogursam da rahatlicam derim kesin
Bir hafta var aramızda ben de 7+1im bugün. Benim 6+5ten sonra inanılmaz bulantı başladı o çok zorluyor. Gerçekten 9ay uzun bir süreçmiş ya 3ayda falan hallolsa keşke

Bir hafta var aramızda ben de 7+1im bugün. Benim 6+5ten sonra inanılmaz bulantı başladı o çok zorluyor. Gerçekten 9ay uzun bir süreçmiş ya 3ayda falan hallolsa keşke
Hizlandirilmis hamilelik gibi
Bende mide yanmasi oluyor ara ara
Bide nadiren koku hassasiyeti
Simdilik bulanti yok
Annem bana hamileyken 9 ay kusmus
Aman ustume alinmiyorum ben oyle zorlanmicam diye telkin ediyorum kendimi
Hamilelik takvimi yapsana gun gun neresi gelisiyor yaziyor cok hosuma gidiyor benim okumak
Herkesinkini okuyorum hatta

Evet bakıyorum ben de arada :) benim koku hassasiyetimde çok arttı. Temiz nevresim kokusundan iğrendim dün hemen midem kalkıyor

Evet bakıyorum ben de arada :) benim koku hassasiyetimde çok arttı. Temiz nevresim kokusundan iğrendim dün hemen midem kalkıyor
Dun markete girdik manav reyonunun onunden gecerken cok kotu oldum ögg dedim esim dedi koku falan yok
Ama bana cok fena geldi
Esim dun sucuk yedi ben yemiyorum kokmadi kotu
Ama esim yiyip konustuktan sonra o agzindaki sucuk kok.. devam edemiycem
Olur olmadik seylerden oluyor ya
Hep duyuyordum sarimsak sogandan tiksinenleri ama bende olmadi daha ondan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…