2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Biraz içimi rahatlattın çok teşekkür ederim canım. Kalp atışı neden duyulmaz peki
Canım bence hiç gerilme . Bak ben 5+2 de keseyi gördüm. Sonra 6+1 de devlete gittim . Doktor kese var ama bebek yok daha dedi. Dedim kalp atışı var mı. Bebek olduktan sonra kalp atışı olur dedi. Sonra ben 6+3 de özele gittim. Kalp atışını duyduk . Yani devletle özelde çok fark ediyor

Doktorum oldukça iyi bir doktor aslında, vajinal ultrason yapmayı tercih etmiyor , ben de hemen görmek isterdim. En azından kesenin yeri düzgün mü diye
Bencede vajinala hiç gerek yok ya 2 gün fark ediyor ikisi. İstersen bir hafta sonra git kese gözükür zaten kalp için iki hafta demiştir doktor :)

Benim doktorum özelde dün acilede özele gittim ama nöbetçi doktor varmış hastane doktoru değildi dışarıdan geliyormuş acaba cihazı bilmiyodu ya da cihazı eskiydi ondan kaynaklı mı diye düşündüm

5-6 gün sonra gitsem ultrasonda görünür mü yani doktor aynen hepsini toptan görmek istiyor muhtemelen
Benim betam 1078 çıktıktan sonraki 4. Gün gittim kese gözüktü 5+2ydim :) beta 3000i geçince karından gözükür demişti doktorum . Betam 21.000 çıktıktan bir sonraki günde gittiğimde kalbini duydum

Kızlar bebek kesesini vs gördüğünzde direkt karnın yani göbeğin tam ortasında mı oluyor yoksa biraz sağa veya sola doğru olabiliyor mu

Kırmızıydı akıntının içindeki kan. Bakalım yarına randevu bulup gitmeye çalışacağım hayırlısı olsun artık.

Daha önce düşük yapan arkadaşlar, agriniz kaç gün devam etti. Kasık ve bel ağrım çok yoğun Düşük sonrasi normal mi bu ağrılar?

Daha önce düşük yapan arkadaşlar, agriniz kaç gün devam etti. Kasık ve bel ağrım çok yoğun Düşük sonrasi normal mi bu ağrılar?
Bikaç gün sürer canım kişiden kişiye değişiyordur tabi ağrı kesici vs vermiştir zaten güzel dinlen iki güne bişey kalmaz inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…