Popüler Konu 2025 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Hanimlar sizin de saclariniz dokuluyor mu? Benim hasimato troidinden dolayi onceden de ara ara dokulurdu, hamilelikte ilac dozumu arttirmalarina ragmen yine cok fazla dokulmeye basladi. Doktorun verdigi multivitamini kullaniyorum ama acaba yetmiyor mu? Sizlerde durum nasil?
Benim de gebelikten önce döküldüğü için şuan aynı derecede dökülmem var artış yok yani hep çok dökülüyor 🥲😁

Hanimlar sizin de saclariniz dokuluyor mu? Benim hasimato troidinden dolayi onceden de ara ara dokulurdu, hamilelikte ilac dozumu arttirmalarina ragmen yine cok fazla dokulmeye basladi. Doktorun verdigi multivitamini kullaniyorum ama acaba yetmiyor mu? Sizlerde durum nasil?
Evet zaten çok dökülüyordu, şimdi daha da arttı. Vitaminlere yeni başladım etki eder umarım

Ay kızlar yoğun akıntı sorunum vardı, kasik agrilarimda, vajinit vardı biliyorum daha önce de defalarca olduğum icin. Cumartesi doktora söyledim ,biteral fıtıl verdi. 3 lü. Kullandım ,akıntı durumum direk düzeldi. Hamilelikten sanmıştım da benimki asiriydi. Sizlerden yaşayan varsa diye söylemek istedim.

Kızlar benim egzamam vardı, yumurta tüketimi vs artınca berbat bir duruma geldi. Bepanthane sürüyorum şuan doktor sakıncası olmaz dedi

Benim de gebelikten önce döküldüğü için şuan aynı derecede dökülmem var artış yok yani hep çok dökülüyor 🥲😁
Benim de donem donem dokulurdu ama mesela cinko filan kullanirdim ya da beslenmeme dikkat ederdim gecerdi. Simdi bilemedim. Neyse 3 haftaya kafamda sac kalirsa ( :KK45:) doktora sorucam, belki yine cinko verir. Daha onceki kullandigim cinkonun uzerinde de hamilelere uygun degildir yaziyor.

Kızlar benim egzamam vardı, yumurta tüketimi vs artınca berbat bir duruma geldi. Bepanthane sürüyorum şuan doktor sakıncası olmaz dedi
Benim de ellerimde egzama var. Normal kremler kortizonlu biliyosun. Bepanthol sensiderm on numara bende kullanıyorum sürekli. İçin rahat olsun

Benim de ellerimde egzama var. Normal kremler kortizonlu biliyosun. Bepanthol sensiderm on numara bende kullanıyorum sürekli. İçin rahat olsun
Topicrem markasini cok tavsiye ederim. Nemlendiricisinin icerigi gercekten temiz, hamilelikte ve bebeklere kullanilabiliyor (uzerini kontrol edin, belki bazi urunleri uygun degildir).

Canım 4 yıldır bu bebeği bekliyorm iki düşüğüm var nasıl geçecek bu 9 ay elim karnimda içim sizlayarak geziyorum Rabbime emanet ettim bebeğimi kucağıma almayı da nasip etsin sağ salim tüm bebeğini bekleyen annelerede🥺
Ah ah bende aynıyım 3,5 yıldır uğraştık 9.denemede geldik bugünlere toplam 7 düşüğüm var, gel sen bir de bana sor her anımı takip edip acaba acaba diye endişeden ölüp ölüp diriliyorum, rabbim kolaylaştırsın inşallah sağlıkla kucağımıza aldığımız günlerede kavuştursun bizi 🤲🏻🤲🏻

Ah ah bende aynıyım 3,5 yıldır uğraştık 9.denemede geldik bugünlere toplam 7 düşüğüm var, gel sen bir de bana sor her anımı takip edip acaba acaba diye endişeden ölüp ölüp diriliyorum, rabbim kolaylaştırsın inşallah sağlıkla kucağımıza aldığımız günlerede kavuştursun bizi 🤲🏻🤲🏻
Hareketlerini hissetmeye başlayınca rahatlayacağız 😅

Bende öyleyim kapsülü de yutamıyorum demir ilacı yazarsa bir tane pembe olan var onu isterim adını unuttum vitamini de valla nasıl ederim bilmiyorum dediğin gibi troid ilacı bile boğazım da kalıyor bazen 🤦‍♀️
Ben de kullanıyorum bunları kuzum benim demir ilacı da pembe olan şeker gibi tadı var ilk ağza attığımda bir de tiroid bide folik asit bire progestan kullanıyorum şu anlık

Kızlar 9 haftalık hamileyim bulantılarım aniden kesildi korkuyorum bebeğe bişey oldu diye varmı yaşayan iki gün sonra randevum var Perşembe günü
Ben de 8. Haftadayım benim de bazen birden kayboluyor sizin gibi düşünüp endişeleniyorum ertesi gün geri başlıyordu😅 bu sefer de kendime nazar ettim mide bulantısı ne güzel geçiyordu niye kendine dert arıyorsun kızım diyorum normalmiş böyle şeyler 😇

Benim de zaten dökülürdü saçlarım da şu an daha çok dökülüyor hiç sormadım doktora da henüz iyotlu vitamin ve tiroid ilacı da kullanıyorum

Ben de elenatal kullanıyorum ama dediğim gibi hapı ağzıma aldığım an öğürüyorum yoksa kokusu falan çok güzel çikolata gibi 😁

Benim de aynı tiroid ilacı boğazımda kalıyor çok zor gerçekten 😁 umarım geçer bir an önce.
İlaç kullanmayı sevmiyorum ağrı kesici bile yutmuyorum mecbur olmasam hiç bişey yutmam

X