2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Kizlar gecenlerde idrar yanmasi olmustum devlette idrar tahlili vermistim crp 9 cikmisti kendi doktoruma soyledim sonucu sorun yok dedi ama ilac istedim üromisin yazmis tek sase suda eriyen
Penisilin iceriyor mu acaba bilen var mi?
Ilaci verdigi gun icmedim ama akintim var beyaz acik sari bazen de su gibi
Az once de birazcik yanma hissettim
Bugun iceyim diyorum😵‍💫

Bugün çok sessizsiniz kızlar. Yok mu doktora giden bebişini gören alışveriş yapan falan🥰
Benim de bugün reflü yatağım geldi (sonunda) 😂 oioi ürünleri almıştım onlar da yarın gelecek. Ablam ve eniştem de sağolsun otomatik ana kucağını isteyeceklerdi bugün. Bu şekilde şimdilik 😍

Kizlar gecenlerde idrar yanmasi olmustum devlette idrar tahlili vermistim crp 9 cikmisti kendi doktoruma soyledim sonucu sorun yok dedi ama ilac istedim üromisin yazmis tek sase suda eriyen
Bugun iceyim diyorum😵‍💫
Allah şifa versin inşallah. Hiç bilmiyorum o ilacı 🙏🏻🌸Bende de sarı akıntı oluyor ama çok değil. Ve ne yanmam var ne kaşıntı. Bir şeyim var mıdır acaba benim de 😵‍💫

Anladım canım haklısın ama yıpratma kendini. 20ye ne kaldı kaldı şunun şurasında. Güzel haberler getireceksin bize inanıyorum 🥰 bebekler derken? Tek bebek değil mi senin
Gecen yıl ıkızdı canım detaylıdan eve donemedık 10 gın hastanede yatıs sonra erken dogum, o yuzden detaylıyı atlatırsam rahatlarım dıyorum 🌸
Suan tek, minnoş bir kızım olcak allah ızın verırse 🤲🏻❤️

Bugün çok sessizsiniz kızlar. Yok mu doktora giden bebişini gören alışveriş yapan falan🥰
Ben gördüm bugün, geçen hafta gidememistim, özelde bı doktora gitmiştim ama içim rahat değildi, bugün kendi doktoruma gittim, görmeyeli büyümüş bu dedi. Rahim ağzı için özellikle tedirgindim. Rahim agzin gayet iyi durumda endişe edilecek bişey yok, hamileliğin en güvenli dönemine girdin dedi. Bı yurt dışı planımız var, iki hafta gelmesem sorun olur mu diye sordum, rahim ağzından dolayı hiç bir sorun olmaz için rahat olsun, sadece normalde çok erken haftalarda söylemiyorum ama yurt dışı planın varsa bilgin olsun plesanta biraz kapatıyor rahim ağzını, lekelenme filan olursa orada diye biraz dikkatli olman gerekebilir dedi. Uzun süre ayakta kalmamaya dikkat etmeliymisim, ay zaten 10 dakika yurusem yoruluyorum ben uzun süre ayakta duramam dedim. Bı de ilk hamileliğimde de böyleydi sorunsuz atlattım plesantanin yukarı cikmasini. Onun haricinde her şey yolundaymis. İki haftanın sonunda içim rahatladi 🙏

Bugun iceyim diyorum😵‍💫
İçeriğini okusana canım, penısılın var mı bılmıyorum ama bu şaselerın antıbıyotık ozellıgı var, ben eczaneden bı kere kendım almak ıstemıstım, eczacı demıstı, doktorunuz yazmadan veremem antıbıyotık olduguıcın demıstı

Alışverişe hızlı girdik çabuk yorulduk 🤣🤣 kredi kartım uçmuş. Biraz duracağım artık ben 🤣 zaten baya bişeyi hallettik park yatak alacağım. Beşik istemiyorum. Çevremdeki bebeklerin hiç yattığını görmedim. Ama park yatak seviyorlar. Haftaya annemlere söyleyince biraz onunla alışveriş yapmak istiyorum. Body zıbın battaniye ona yıkarım kıyafet işini. Bezlerde de indirim bekliyorum. Umarım geç kalmamışımdır. İndirim pek olmuyor artık 🤷‍♀️
Bence indirim sürekli oluyor. Hemen alcam diye uğraşma .İki ay önce aldığım munchkini yine aynı fiyata gördüm bugün. Aynen kredi kartı kesim tarihi bir geçsin yine başlıcam da onu bekliyorum 😂😂😂

Kız diğer grupta okumadın mı bebekler tekmeledı 11.12. Haftada 🤣
Hahaha okudum onları 😂😂 bence onların 2. ya da 3. ya da daha fazla gebeliği ne bileyim 😂😂😂 balık gibi yüzmesine de razıyım şu an içerde her şey yolunda mı bilmek istiyorum, bilemeyince doktordayım sürekli

Hahaha okudum onları 😂😂 bence onların 2. ya da 3. ya da daha fazla gebeliği ne bileyim 😂😂😂 balık gibi yüzmesine de razıyım şu an içerde her şey yolunda mı bilmek istiyorum, bilemeyince doktordayım sürekli
Benım de toplamda 3 kere oldu, bugun tık yok mesela, benım doktorum bana sabır dıyor 🤣 sen de sabret

İçeriğini okusana canım, penısılın var mı bılmıyorum ama bu şaselerın antıbıyotık ozellıgı var, ben eczaneden bı kere kendım almak ıstemıstım, eczacı demıstı, doktorunuz yazmadan veremem antıbıyotık olduguıcın demıstı
Okudum canim da yazmiyor
Tehlikeli bi alerji turu hani vucudum kabarip gecse hadi neyse
ondan doktor hormon ilaci dahi yazsa soruyorum da bu kez unuttum 😵‍💫
Allah şifa versin inşallah. Hiç bilmiyorum o ilacı 🙏🏻🌸Bende de sarı akıntı oluyor ama çok değil. Ve ne yanmam var ne kaşıntı. Bir şeyim var mıdır acaba benim de 😵‍💫
Sagol canim
Benim yanma oldu sonra gecti baktim akintim artti biraz daha bekledim bugun tekrar yanma olunca iceyim dedim
Dolabın başında ne yesem diye bakıyorum ben de sürekli.Karnım da büyüdü iyice.Bugün bir kadın doğum eylül ekim gibi herhalde dedi🤦‍♀️
Yok haftaya dogurcam deseydin😅 herkes doktor ebe olmus derlerdi de inanmazdim🥴

Benim sürekli sarı akıntım var kaşıntı yanma yok ama bilemiyorum. Benim doktorum kaşıntı ve yanma yoksa sıkıntı yok diyor ama yinede bi idrar tahlili verebilirsin

Bugun iceyim diyorum😵‍💫
Bende monural kullanmıştım muhtemelen benzer içerikli ilaçlardır sıkıntı olacağını sanmıyorum iç bencede

X