2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
İkisini de koymak en güzeli, hangisiyle rahat edersen onu giyersin. Ben pijama ile sezaryende daha rahat etmiştim. Hani yürürken sezaryen yerini filan acitmasi mümkün değil çünkü birincisi sezaryen dikişi bikini bölgesinde oluyor, lastik göbek deliğinin üstünde. İkincisi sezaryen dikişi in ustunde kocaman bı bandaj oluyor, ayrıca ped kullanmak zorunda olduğumuz için zaten iç çamaşırı giymemiz şart. Yani gecelikte olsa pijama da olsa belimizi saran lastikli bir don giyeceğiz 😁😁
Yok biraz normalleşince senin dediğin rahat olur zaten belleri yüksek . Ama o ilk giyme işi zor olabilir o yüzden gecelikle yürürsün hemen onu giymezsin dedi annem o da mantıklı geldi 😄

Aklıma sezaryeni getirmek istemiyorum hiç. Kendimi şımartırsam normal doğuramam🤣🤣 bakalım son haftalarda belli olur artık kararım ama şu an normal doğuma şartlıyorum kendimi. Sen neden normal düşünmüyorsun
Benim doktor sezeryan olmam gerektiğini söyledi ikimizinde sağlığı için canım 🥰 önemli olan sağlık ya bebeğinde sen de ennnn iyi nasıl olacaksan öyle olsun inşallah 🥰🫶

Benim doktor sezeryan olmam gerektiğini söyledi ikimizinde sağlığı için canım 🥰 önemli olan sağlık ya bebeğinde sen de ennnn iyi nasıl olacaksan öyle olsun inşallah 🥰🫶
Anladım kuzum bebişlerimiz ve biz sağlıkla atlatalım inşallah şu süreci 🥰 ben daha doğum düşünmek istemiyorum. Doğum hikayesi görünce de kaçıyorum. Bi şekilde çıkacaklar zaten doğmayan bebek yok 🤣

Yok biraz normalleşince senin dediğin rahat olur zaten belleri yüksek . Ama o ilk giyme işi zor olabilir o yüzden gecelikle yürürsün hemen onu giymezsin dedi annem o da mantıklı geldi 😄
Evet böyle düşününce mantıklı, benim ilk anda ağrım çok olunca herhalde giyinmek bile aklıma gelmemişti, yeşil örtünün altında saatlerce o şekilde yatmıştım 😄 umarım bu sefer etkili bir ağrı kesici verirler sonrasında

Anladım kuzum bebişlerimiz ve biz sağlıkla atlatalım inşallah şu süreci 🥰 ben daha doğum düşünmek istemiyorum. Doğum hikayesi görünce de kaçıyorum. Bi şekilde çıkacaklar zaten doğmayan bebek yok 🤣
Aynen öyle zaten çok erken. Birilerini de dinlememek lazım herkesin hikayesi kişiye özel. Bu anlamda paylaşılmaması da daha sağlıklı en azından olumsuz deneyimlerin . Bir hapşırıkta doğurursun inşallah 😄😄

Evet böyle düşününce mantıklı, benim ilk anda ağrım çok olunca herhalde giyinmek bile aklıma gelmemişti, yeşil örtünün altında saatlerce o şekilde yatmıştım 😄 umarım bu sefer etkili bir ağrı kesici verirler sonrasında
Ağrı olmasa da yürümek için belli bir süresi oluyor dedi annem. O süre dolunca gelip yürütüyorlarmış . O saate kadar zaten çıplak yatıyormuşsun. İşte o ilk giyinmede de elbise daha rahat olur bencede

Ben 3 gece kalmıştım, doğum öncesi bir gece sezaryen sonrası 2 gece. Ama çoğu hastane normal doğumda 1 gece sezaryende 2 gece tutuyor diye biliyorum, benim hastane gibi istisnalar vardır elbet

X