2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Günaydın kızlar. Kız bebekleri için isim önerilerinizi alalım. Ben Defne, İnci, İpek, Rüya bu isimler içinden birini seçeceğim sanırım.
Defne bu sene aşırı çok var. İnstada falan da çok gördüm. İnci benimde çok beğendiğim isimlerden biri çok temiz duru geliyor kulağa. Rüya yı düşünmemiştim ama o da çok güzel. Biz nasip olursa Umay koycaz 🫶 onun dışında beğendiğim ikinci isimde Işıl

Defne bu sene aşırı çok var. İnstada falan da çok gördüm. İnci benimde çok beğendiğim isimlerden biri çok temiz duru geliyor kulağa. Rüya yı düşünmemiştim ama o da çok güzel. Biz nasip olursa Umay koycaz 🫶 onun dışında beğendiğim ikinci isimde Işıl
Biz de isim arıyoruz yaa 🤦‍♀️ devin demıstık ama cok da ıcıme sınmedı ebced olayı yuzunden..kapı süsü sayfalarına bakıyorum fıkır olsun dıye

Günaydın kızlar. Kız bebekleri için isim önerilerinizi alalım. Ben Defne, İnci, İpek, Rüya bu isimler içinden birini seçeceğim sanırım.
Bizde ebrar yada hüma düşünüyoruz. İkisinde takılı kaldık 😂😂 eşim biraz daha ebrar koymaktan yana ebrar isimli bütün öğrencileri çok başarılıymış öyle diyor

Ne güzel anlattın hemen alayım ben de zam gelmeden 😃 Banyo olayı çok gözümde büyüyor benim. Bunu görünce çok mantıklı kolay geldi. Bebek oturmaya başlayınca direkt duşta yıkanabiliyor. Hiç görmemiştim daha önce. Mama sandalyesi mantıksız gerçekten içim kalktı biraz 🙈
Evet bende hiç sevmem ama kullanan çok kişi var. Banyo gözünde büyümesin ben kızımı kucağıma aldığımda 21 yaşında daha kendim çocuktum, eve geldik doğumdan sonra annem ablam herkes varken çekilin ben yıkayacağım dedim ben yıkadım kendi kendime. Eğer alışsaydım başkalarından yardım alarak yıkamaya hep insan arardım çğnkü banyo yaptırmak için. Öyle de gitti oğlumda da kimseden destek almadan hep tek yıkadım her akşam da yıkıyordum çok seviyordu. Bi kere baştan gözünde büyütme gerisi gelir ❤️

Eğer kızım olsaydı, kızımın adı Kumsal olduğu için;
Su
Mercan
Masal
Hayal
düşünecektim. Birde lara ismini seviyorum.

Ben de kızım olsa adını Aylin koyacaktım ay ışığı anlamında. Ama oğlum olacağı için Yağız koymayı düşünüyoruz bi ara cinsiyeti bilmeden oğluma Aylin aylin diye sesleniyordum anlamamıştır umarım🤣🤣🤣ilerde ikinci çocuk olursa kızsa Yağmur erkekse Yiğit olur diyorum🤣

Evet bende hiç sevmem ama kullanan çok kişi var. Banyo gözünde büyümesin ben kızımı kucağıma aldığımda 21 yaşında daha kendim çocuktum, eve geldik doğumdan sonra annem ablam herkes varken çekilin ben yıkayacağım dedim ben yıkadım kendi kendime. Eğer alışsaydım başkalarından yardım alarak yıkamaya hep insan arardım çğnkü banyo yaptırmak için. Öyle de gitti oğlumda da kimseden destek almadan hep tek yıkadım her akşam da yıkıyordum çok seviyordu. Bi kere baştan gözünde büyütme gerisi gelir ❤️
Haklısın canım alışacağız bi şekilde yardıma alışmamak gerekiyor. Her dk yanımızda biri olmuyor sonuçta. Tecrübe kazandıkça da kolaylaşıyor zaten 🥰

Bizde ebrar yada hüma düşünüyoruz. İkisinde takılı kaldık 😂😂 eşim biraz daha ebrar koymaktan yana ebrar isimli bütün öğrencileri çok başarılıymış öyle diyor
Benimde var bi tane tanıdığım Ebrar isminde masallah zehir gibi akıllı uslu akranlarina göre ağır başlı bi kiz 🤩

X