2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Canım ben de bu ürünü almak istedim ama emin de olamadım kız bebekte enfeksiyon yapmaz dimi oturarak böyle yıkanmak. Banyo zeminine çok yakın mı. Gerçi kendi küvetinde de suda oturuyor ama diğer banyo ortak kullanım sonuçta. Sürekli çamaşır suyu falan dökülse de bilemedim bi sorun olur mu acaba 🤷‍♀️ çok hoşuma gitti bebeği duşun altında yıkama fikri
Aslında Bebek küveti daha sakıncalı enfeksiyon açısından poposu suyla temas ediyor sürekli kirli akan suyun içinde kalıyor. Başlarda bebek olduğu için file yukarıda tutuyor ama ağırlaştıkça batıyor suya popoları. Duşakabin içinde akan suyla temas edecek kadar alçak değil birkaç cm yükseltisi var oda suyun üstünde tutmaya yetiyor zaten. Ben küvet olayından nefret ederim çocuklarda sevmiyor anneye de tam bir çile boşalt doldur vs. Oğlum bununla banyo yapmaya bayılıyordu hala da hemen alır duşakabin içine koyar gider oturur 😂 bence düşünmeden almalısın. Birde mama sandalyesine oturtup yıkayanlar var ama ben onu hijyenik bilmiyorum

Onu o demeden ben dedim
Ali'yi başa alsak oyle seslenirler dedim sonra tamam tek Kerem olsun dedi sonra dur dusunuruz dedi😁 2 3 güne halletmem lazim🫠
Çok akıllıca 😄 Sen ikna edersin bence.Kerem ismi tek başına çok güzel.Arkadaşımın oğlu ve yeğenimin ismi.Yoksa bu ismi ben de oğluşuma düşünürdüm.😊

Aslında Bebek küveti daha sakıncalı enfeksiyon açısından poposu suyla temas ediyor sürekli kirli akan suyun içinde kalıyor. Başlarda bebek olduğu için file yukarıda tutuyor ama ağırlaştıkça batıyor suya popoları. Duşakabin içinde akan suyla temas edecek kadar alçak değil birkaç cm yükseltisi var oda suyun üstünde tutmaya yetiyor zaten. Ben küvet olayından nefret ederim çocuklarda sevmiyor anneye de tam bir çile boşalt doldur vs. Oğlum bununla banyo yapmaya bayılıyordu hala da hemen alır duşakabin içine koyar gider oturur 😂 bence düşünmeden almalısın. Birde mama sandalyesine oturtup yıkayanlar var ama ben onu hijyenik bilmiyorum
Ne güzel anlattın hemen alayım ben de zam gelmeden 😃 Banyo olayı çok gözümde büyüyor benim. Bunu görünce çok mantıklı kolay geldi. Bebek oturmaya başlayınca direkt duşta yıkanabiliyor. Hiç görmemiştim daha önce. Mama sandalyesi mantıksız gerçekten içim kalktı biraz 🙈

Ali dedemin ismi mi desem
Hayatta olmadigi icin hic adi gecmedi cunku bilmiyordur
Belki kendi dedemin ismi diyince vazgecer otomatikmen😁
Ali ismimi aşırı beğeniyorum, nşr oğlum olsaydı çok koymak isterdim ama eski sevgilimin adı 🤣🤣🤣 o yüzden otomatikman eleniyor bende 😅😅

Bence kerem ali koyun, bır zamanlar cukurova dızısınde yılmazın cocugunun adıydı😃 o zaman da begenmıstım, zaten o dızıden sonra baya meshur oldu kerem alı ☺️
Iki isim hic dusunmedim ya
Cocuga fazlalik gibi geliyor
Evlenmeden once 2 oturma odasi olanlari da elestirirdim
Simdi benimde var😀 biri yazlik biri kişlik gibi
Ali ismi hem ismimize uymuyor
Esimle harf tersligi oluyor ali ismi
Ahmet ile hakan gibi mesela
Ah - ha tersligi gibi örnek olarak
Kerem tek basina daha guzel ve yalin geliyor
Duvar süsünü bu hafta almam lazim :)

Bu mesajda tek Kerem koymaya bizi mi ikna etmeye çalıştın kendini mi anlamadım 😄😄 Kerem Ali yi zaten sen istemiyor muydun kız 😄

O zaman hayırlı ugurlu olsun ismi🥰

X