2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Aynen canım annenin hakkıdır bu. Ama babasının da beğenmesi önemli. Üçüncü kişilere zaten söz düşmez kesinlikle. Baba dayatmacı biri olmayınca zaten bi şekilde ortak nokta bulunuyor. İsim seçmek kavga sebebi olmamalı en keyifli konulardan biri bence. Biz çok hızlı karar verdik 5 dk sürdü 🤣🤣
Bizimde ben daha hamile olduğumu öğrenmeden kesin hamileyim diye ortada gezinirken karar vermiştim 😄

Aynen canım annenin hakkıdır bu. Ama babasının da beğenmesi önemli. Üçüncü kişilere zaten söz düşmez kesinlikle. Baba dayatmacı biri olmayınca zaten bi şekilde ortak nokta bulunuyor. İsim seçmek kavga sebebi olmamalı en keyifli konulardan biri bence. Biz çok hızlı karar verdik 5 dk sürdü 🤣🤣
Evet ortak bi payda mutlaka bulunmalı. Kızımda eşim karışmadı, oğlumda babasının ismini istedi tek erkek olduğu için başka torunu olmadığı için kabul edip yanına Efe koydum herkes Efe diyor kocam mutlu ben mutlu kimse kırılmadı 😅 bunda da eşim sundu ben kabul ettim çünkü çok beğendim 😍😂

Evet ortak bi payda mutlaka bulunmalı. Kızımda eşim karışmadı, oğlumda babasının ismini istedi tek erkek olduğu için başka torunu olmadığı için kabul edip yanına Efe koydum herkes Efe diyor kocam mutlu ben mutlu kimse kırılmadı 😅 bunda da eşim sundu ben kabul ettim çünkü çok beğendim 😍😂
3 çocuk olunca siz paylaşmışsınız isimleri çok iyi olmuş 🤣 herkes memnun ne güzel. Zaten eşler birlikte karar verecek. Ben kv falan karışınca sinir oluyorum

Ben oğlumu 4 aylıktı bunda yıkamaya başladım şuan 19 aylık hala bununla yıkıyorum. Almakta çok iyi yapmışsın güle güle kullan 🫠
Canım ben de bu ürünü almak istedim ama emin de olamadım kız bebekte enfeksiyon yapmaz dimi oturarak böyle yıkanmak. Banyo zeminine çok yakın mı. Gerçi kendi küvetinde de suda oturuyor ama diğer banyo ortak kullanım sonuçta. Sürekli çamaşır suyu falan dökülse de bilemedim bi sorun olur mu acaba 🤷‍♀️ çok hoşuma gitti bebeği duşun altında yıkama fikri

Kapı süslerine bakıp isim arıyorum 😂😂
Screenshot_20230805_214018_Chrome.jpg

Bak ne buldum hdgsjdhjk 😅

Ömer Asaf ismi çık aklımdan diyorum artık 😵‍💫 aklıma geldikçe soğuyorum. Ocak ayında Ömer Asaf’ım doğdu diye gelmem buralara umarım😂
Böyle gelirsen gülebilirim ya bu muhabbetin üstüne 🤣🤣 Ama olacağını sanmıyorum. Sen hiç istemezken eşin ısrar etmez artık. Ocak’a kadar ortak nokta bulursunuz illaki

Önceden hazır olması da güzel dimi. Cinsiyeti öğrendik direkt ismini kullanarak göbeğimle konuşuyorum 🤣🤣
Evet ben de başından beri hep öyle takılıyorum 😄😄 cinsiyeti öğrendiğimde de herkese ismiyle söyledim zaten 😄

X