2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Tamamdır öyle derim

Kızlar mama ve banyo oturağı indirime girmiş babyjem marka ben aldım belki ihtiyacı olan vardır diye size de atayım dedim

Eklentiler

• Screenshot_20230805_174839_com.pozitron.hepsiburada.jpg
    70,7 KB · Görüntüleme: 73
Kızlar mama ve banyo oturağı indirime girmiş babyjem marka ben aldım belki ihtiyacı olan vardır diye size de atayım dedim
Ben oğlumu 4 aylıktı bunda yıkamaya başladım şuan 19 aylık hala bununla yıkıyorum. Almakta çok iyi yapmışsın güle güle kullan

Sen de Ali'yi başa al. Ali Kerem olsun.
Yok ya herkes Ali der o zaman
Kerem istiyorum ben tek
Ikinci isim hic dusunmemistim
Ben de baskı yapıyorum eşime isim için kapı süsü, takı yastığı ve hediyelik için hemen yaptırayım diye. O da Ömer Asaf’a taktı ama ben sevmedim beğendiğin var mı at bakayım
Valla canim bi ara Görkem diye karar vermistim cocugun cinsiyeti belli degilken
Sonra Kerem icime sindi
Hayatta aklima gelmezdi Kerem isteyecegim
Hep Barlas Berkay Tunc falan koyarim diye dusunuyordum
Sonra bu isim enerjisi olayini ogrenince Kerem'de karar kildim
Kerem ismini bende çok seviyorum hatta oğlum olursa koyabilirim ama eşim diyor ki çocukla okulda dalga geçer arkadaşları ismin önüne ek getirip
Umarim oyle bilincsiz insanlarla karsilasmazlar
Kerem cok guzel anlamli bi isim ve okula baslayacagi zamanlarda insanlarin kotu ve olumsuz cumlelerine karsi nasil umursamaz olunacagini vs asilarim ben ona
Sadece isimle degil her turlu agzi bozuk insanla denk gelebilir ve akli basinda kisilerle arkadaslik kurmasi gerektigini de ogrenir
Zaten o sekilde hitap eden biri cikarsa ailesini mudurluge cagirip gereken konusmayi da yaparim
Cok sinirlendim su an
Kuzum ben tek isim seviyorum ya tercih meselesi. Bizim isim de hazır şu an çok şükür 5 dkda ortak karar verdik eşimle eşin niye ali istiyor dede ismi falan mı
Yoo degil
Hatta benim dedemin ismi
Biz sahile yakin bi yerdeyiz de bi teknenin adi olarak gormus hosuna gitmis
Kerem güzel isim ben severim Kerem ismini.
Benim eşimde Karan istedi, diğer oğlum Efe. Uras, Aslan, Atlas derken Karan’da karar kıldık. Hepsi adıyla yaşasınlar
Bende Karan ismini cok begeniyordum ilk duydugumda ilerde bu olsun vs demistim
Ama anlami karanlik demekmis vazgectim sonra ama okunusu durusu asil
Bende Görkem demistim esimin arkadasi varmis cok gicikmis o da onu istememisti yagiz da guzel bu ara cok koyan duydum
Yumusak G ilerde sorun cikarmasin diye Göktuğ falan isminden vazgecmistim o da vardi listemde

Evet bizde de o adet var,doya doya yap ama güzel kullanışlı ve kaliteli yap

Ben de eşime Barlas, Atlas, Pamir ve buna benzer isimler söylediğimde; oğluma antik kuntik isimler koymam diyor Benim söylediğim isimleri beğenmediği için tek başına karar vermek istiyor muşş (!) Sanki o doğuracak

Burda bi konu okumustum kadin dogum yapmis hastanedeyken esi dogum belgesini almis gitmis istedigi ismi yazdirmis kadin evi terkettim falan diyordu o geldi aklima

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…