2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Simdiki gebeliginizds tekrar vurulmaniz gerekiyor mu acaba
Dün doktor not aldı kan uyuşmazlığımızı ama iğne demedi hiç, annemlerde de var ondan bildiğim kadarıyla 2.gebelikte vurulmuyor net bilgi sahibi değilim tabi öğrenmek gerek

Dün doktor not aldı kan uyuşmazlığımızı ama iğne demedi hiç, annemlerde de var ondan bildiğim kadarıyla 2.gebelikte vurulmuyor net bilgi sahibi değilim tabi öğrenmek gerek
Haklisiniz Rabbim sağlıkla kucağımiza almayi nasip etsin evlatlarımızı inşallah kalp atışını duyacağım günün hayaliyle bekliyorum şuanda

Ay benimde 9 nisan sat kan takibi yaptım işte daha da gitmedim Çarşamba çağırdı doktor günler geçmek bilmiyor benim ilk bide çok heyecanlıyım ve korkuyorum da
Ayyy ilkin heyecanı bir başka oluyor bilirimmm sıkma canını gevşe biraz sakin ol, bol bol dinlen hazır ayak altında bir çocuk yokken. Ben tüm gün ayakta ve kucakta çocuk taşımaktan titriyorum artık yorgunluktan

Bir yılın sonunda olunca tedirginlik var biraz ya olmazsa diye . Rüyalarıma giriyor artık değerimin düştüğünü falan gördüm

Haklisiniz Rabbim sağlıkla kucağımiza almayi nasip etsin evlatlarımızı inşallah kalp atışını duyacağım günün hayaliyle bekliyorum şuanda
Amiiin inşallah . Rabbim güzel şeyler duymayı nasip etsin her gidişimizde. Kaç haftalıksınız ne zaman gidiceksiniz kalp atışı için

Bir yılın sonunda olunca tedirginlik var biraz ya olmazsa diye . Rüyalarıma giriyor artık değerimin düştüğünü falan gördüm
Yok yok sakin ol, iyiyi çağır iyi şeyler olsunn.. Ağzımızdan çıkan her sözün bi enerjisi var, hangi olasılığın üzerinde çok durursak o olasılık binlerce olasılık içinden uyanır gelir. Hep pozitif düşün herşey yolunda gidecek ve 9 ayın sonunda sağ salim kavuşacaksın inşallaaah

İnşallah canım benim sağ salim alalım kucağımıza

Amiiin inşallah . Rabbim güzel şeyler duymayı nasip etsin her gidişimizde. Kaç haftalıksınız ne zaman gidiceksiniz kalp atışı için
Suan 5+2yim doktorum 6+5 için gün verdi haftaya degil diger sali gidecegiz inşallah güzel haberler alırız

Aslında hap uyku yapmadı 200 mg benim ki sabah akşam kullan dedi. Ama aynı zamanda günde 1 defa iğne de verdi o işte sersemlik yaptı aşırı. Halbuki lekelenmek çok azdı ama riski gözardı edemeyiz dedi

Kızlar ben dün devlette sadece kese ve içinde bebeği görmüştüm özelde doktor kalp atışını da gösterdi sesini duymadım ama atışını gördük
Kac betayla gordunuz canım atışını. Baktırmısmıydın acaba betaya. Bende pazartesı gıdecegımde 10 bını falan bulacak acaba hem kese hem kalp atısını duyabılır kıyım dıye dusnuyorumda

Kızlar ben dün devlette sadece kese ve içinde bebeği görmüştüm özelde doktor kalp atışını da gösterdi sesini duymadım ama atışını gördük
Çok sevindim hayırlı olsun sesi neden duyulmadı acaba hep mi öyle oluyormuş

Kızlar ya biraz önce lavobadan sonra afedersiniz peçeteye açık kahve rengi akıntı oldu korktum açıkçası düşük değildir demi devam etmedi

Yorduysan kendını ondan olmuş olabılır canım. Yat dınlen . Tekrarlarsa doktorunla bır gorus. Benım bır dusugum oldu o yuzden suan temkınlı ılerlıyoruz dusuk onleyıcı hap kullanıyorum gebelık basından berı. Belkı sanada baslar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…