2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Kac betayla gordunuz canım atışını. Baktırmısmıydın acaba betaya. Bende pazartesı gıdecegımde 10 bını falan bulacak acaba hem kese hem kalp atısını duyabılır kıyım dıye dusnuyorumda
Benim 4 mayısta betam 2291 di sonra da bakmadı. Kalp atışı duyamazsınız ama görebilir duymak için 6 7 haftalık olmak gerekiyormuş

Ben de şu an 5+6 yım. 6+6 da kalbe gidicem bakalım duyulacak mı

Nasıl bi hap aspirin gibi bişey mi progesteron mu

Bugün pek dinlenemedim belkide ondan olmuştur umarım devam etmez pazartesi giderim doktora

Bi kere mi geldi böyle yoğun devam etti mi canım benim şuna için bi kere oldu hafif ama pazartesi yinele giderim doktora korktum ya
Yoğun değildi tırnak kadar bir lekeydi doktora gittim yürüyüp hareket ettiğim için orda da geldi biraz. İğne yaptı şimdilik kesildi inşallah sizin de bitmiştir ama hapa başlasanız garanti olur

Arkadaşlar hepinize hayırlı olsun ben de 2023 Ocak annesiyim , bebeğimi emzirmeye kalkınca gördüm grubunuzu duygulandım. Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip eder inşallah. Kaygısız gebelikler
Bende sizin yazınızı okurken duygulandım. Bizlere de nasip olur inşallah. Anneler gününüz kutlu olsun

Bana da o hapı yazdı doktorum. Vajinadan koy dedi ama ay ı zamanda içildiği için ben ağız yoluyla almayı tercih ettim. Siz nasıl kullanacaksınız
Daha önce düşüklerim olduğu için doktor bana da progestan yazdı.Başta ağızdan kullandım cok fazla baş dönmesi yaptı.Doktor vajinal kullanmanın daha etkili olacağını söyledi.Günde 3 kez vajinal kullanıyorum. Bir kutu bitirirsen yeter, demişti.Yarın bitiyor inşallah.

Ben de artık vajinal koyacağım gerçekten baş dönmesi yapıyor çünkü. Ben iki kez kullanıyorum ama bir hafta sürecek iğnem de var.

Nasıl bi hap aspirin gibi bişey mi progesteron mu
Duphaston adı kuzum. Düşük onleyıcıymiş. Beta 30 ken baslattı benı doktorum. Oncekı gebelıgımdede progestan 200 u fıtıl olarak vajınal kullandım. Ama yınede düştü bebegım. Düşecekse durmuyor zaten rabbımın hıkmetı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…