2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Kızlar kan grubu rh (-) olan var mı aranızda, eğer eşinizin kan grubu pozitif sizin negatifse kan uyuşmazlığı olabiliyormus bebekte. Herhangi bir kanama lekelenme durumunda kan uyuşmazlığı ignesinin hemen yapilmasi gerekiyormus. Normal sartlarda seyrederse gebelik 28. Haftada ve doğumun hemen sonrasında kan uyuşmazlığı ignesi yapılıyormuş. Ben rh negatifim konuyla ilgili doktorum beni biglikendirdi, belki bilmeyen vardir diye bende sizleri bilgilendirmek istedim

Bende cinsiyet tahmini için yazdım ama araya kaynadı herahalde müsaitsen bakarmısın
İlk çocuk için (03.08.1989 nisan 2016 sat)
Bu da gebelikte nisan ayı

Benim de uykusuz geceler ve ağrılar. Adet sancısı gibi ve uykumdan uyandırıyor. Bugün çok az bir kanamam oldu. Doktor düşük tehlikesi için 200 mg progestan kapsül yazdı.

Benim de uykusuz geceler ve ağrılar. Adet sancısı gibi ve uykumdan uyandırıyor. Bugün çok az bir kanamam oldu. Doktor düşük tehlikesi için 200 mg progestan kapsül yazdı.
Bana da o hapı yazdı doktorum. Vajinadan koy dedi ama ay ı zamanda içildiği için ben ağız yoluyla almayı tercih ettim. Siz nasıl kullanacaksınız

Ben de negatifim eşimle bende de var uyuşmazlık. Bir önceki gebeliğimde bebeğin kalbi durmuştu kürtajdan sonra gelip yaptılar iğneyi

Bana da o hapı yazdı doktorum. Vajinadan koy dedi ama ay ı zamanda içildiği için ben ağız yoluyla almayı tercih ettim. Siz nasıl kullanacaksınız
Kaç mg sizinki? 200 mg çok uyku yapıyormuş. İş yerinde uyumamak adına 100 mg aldım ben. Bu akşamdan 2 tane içip bir bakacağım hafta sonu uyku durumuna. Çok uyku verirse 1 taneyle devam edeceğim. Sizde uyku yaptı mı?

Merhaba hanımlar, ne yaptınız güzel haberler var mı? İlk kez doktora gidenler, ilk kez kese görenler, kalp atışı duyanlar vs oldu mu

Aynen valla varsa hangi haftada ne yaşadılar merak ediyorum
Benim sat 8 Nisan henüz ne doktora gittim ne kan verdim. 16 aylık oğlum var emziriyorum hala, olabildiğince ağırdan almaya çalışıyorum bu kez. Tam olarak kendimi adapte edemedim çünkü hem heyecanlıyım hem çok stres ve korkuluyum.. Hayırlısı olsun bakalım

Ay benimde 9 nisan sat kan takibi yaptım işte daha da gitmedim Çarşamba çağırdı doktor günler geçmek bilmiyor benim ilk bide çok heyecanlıyım ve korkuyorum da

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…