2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Kızlar nift sonucum çıktı bugün. Düşük risk yazıyor ama pek anlamadım. Ama cinsiyeti öğrendim. Kızım olacak Allah nasip ederse. U ugurlug
Normalde sekreter kız bana bu sonuç pozitif ve y negatif olarak çıkıyor demişti. Ama benimkinde de düşük risk yazıyor. Normali bu yani sanırım

Hadi gözün aydın bende 4 haftayi geçti hissedeli 4 cu ama duygusu başka tabi

Allah korusun. Ben babamı o yaşadığın belirtilerle acile getirmiştim. 380 lerdeydi ilk tahlil. Gecesine yatış yapıldı enfeksiyonun nerden olduğu belirlene kadar akla karayı seçti doktorlar. Babamın 2 bobrekte sıfır di çalışmiyordu kullanılan ilaçlarda ağır dozlardaydi günden güne organları bir bir iflas etti gözlerimin önünde eridi ellerimden ucup gitti.. Her enfeksiyon da yüreğim parçalanır. Ve asla ama asla hafife alınmaması gereken hastalıklardan bi tanesi. Kimseyi de korkutmak istemem bu arada yanlış anlamayın babamın durumu farklıydı ama ciddi bi hastalık her durum ve yaşta insanı zorlar

Annemi 300 crp ile hastaneye yatirmislardi 15 gün hastanede yatmıştı. Biraz daha yükselse sonuçları çok kötü olabilirdi demişti doktoru. Crp dusukken farkedilip tedavi edilmezse 400-500 lere kadar cikabiliyormus.

Maşallah ne güzel baya hissediyorsun, ben de çok erken hissetmeye başladım ama son 1 haftadır hareket hissetmiyorum, her şey yolunda mı diye merak ediyorum. Kontrole de gidemedim bugün, sanırım bunu da oğlum gibi çok hissedemicem.

Ben de geçen hastanede koldan yaptırdım daha çok acıyor. Göbekten yaptırıyorum eşime.Geçen hafta eşim yanimda olmayinca hastanede yaptirdim.Mosmor oldu karnim.Dün yaptirdiktan bir saat sonra elbisemin damla damla kan oldugunu gördum.Çok az sızıntı şeklinde kanıyordu.Bastırdim bir süre öyle geçti.Sizde de oluyor mu kanama?

Üzüldüm, umarım iyilesmistir baban. Ben de annem için çok korkmuştum aynı dediğin gibi 300 lerde crp ile doktorlar inanılmaz telaş yapmıştı. Hemen yatış vermislerdi araştırmalar radyolojik goruntulemeler filan. Şükür 15 günün sonunda temizlenmisti.

Ben oskopari sadece koldan yapiyorum. Arada damara denk gelirse bi kaç damla çok değil kanıyor. Hatta asm de kan alan hemşireye sormuştum nerden yapalım kol bölgesi olarak kaniyo felan diye sorun olmaz arada damara denk gelir hiç korkma demisti. Sizinde kılcal damara felan denk gelmiş olabilir. Seyta hep vesvese veriyo endişe duyunca okuyun içinizden Rabbım ferahligini veriyor elhamdülillah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…