2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Aaaa bi dk bu göbek morarmasi kişiden kişiye göre değişir fakat ilk dozlarimi hemşire yapmıştı göstereyim diyerek. Hoş biliyordumda fakat vururken dikkatimi çekip sormustum. Daha önce iğneyi dik açı olarak vuruyordum hemşire hafif yan vurdu neden deyincede morarma olmuyor yan vurunca dik de vurabilirsin sikinti değil biz morarmasin diye yan tavsiye ediyoruz demisti. Ve gerçekten de o kadar igneye hic morarma olmadi göbekte. Kolda da arada oluyo

Allah kolaylık versin göbekten yapılıyormuş bunu duyunca daha kötü oldum ben gerçekten çok korkarım alışmışsındır baya olmuş başlayalı, sağlıkla kucağına al canım yavrunu
Bende de iğne fobisi var hemde çok fena tüp bebek yaptığım için rahatlıkla diyebilirim göbekten yapılan iğne çok kolay oluyor. Şuan kalçadan iğne verseler yada aşı falan yapsalar ödüm kopar. Hele kan aldırma işkence. Ama göbekten iğne verirse hiç korkma

Bakalım ne diyecek bi kere bel fıtığı için 5 tane vermişlerdi çok kötü oldum bayılacaktım hamilelik için kan verirken de aynı çok stres yaşıyorum, doğumda damar yoku açıldı yine aynı korku stres ,oğlum doğunca topuk kanı sünnet vs o aşamalarda hep annemle eşim ilgilendi içim gidiyor, korkulan şey başa geliyor sanırım bakalım
İnşallah doktorum gerek görmez sağlık için gereken neyse yapıcaz sağol desteğin için sağlıkla kucağına al inşallah Allah beterlerinden sakınsın kimseye dermansız dert vermesin ne ağır tedaviler var şımarık gibi şikayet etmek de istemiyorum ama insan korkunca Zor işte..

Cok hafif bir acı ya , o Bebek tedavisine göre hiç kalıyor 6 kere tüp Bebek tedavisi gördüm iğne acıları bana vız geliyor

Valla onu hiç duyamamıştım canım ama bence de kişiden kişiye değişiyor sanırım Benim cildim çok hassas her şeye morarıyor Zaten ama o şekilde deneyim Bende

Bebek iyiyse şükret canım. Beterin beteri var, ilk kullanan olmayacaksın. Kullansan sen de bebeğinde daha iyi olacaksınız ama inşallah gerek kalmaz

Onu genetik tip doktoru çizdi canım hematolojiye yönlendirdi ,kadın doğumcuma attım meşgul dönmedi henüz , internetten okuyorum iğne veriyorlarmış ben çok korkuyorum kan bile veremiyorum çok stres oldum
Canim nerde yaptirdin bu pihtilasma testini?
Gebeligin basinda yapilmasi gerekmiyor muydu

1300 mu disetlerimden supheleniyorum cok hassaslasti ve sanki enfeksiyon var gibi hissediyordum belki o dur.bakalim ne diyecek ikide gidecegim kuzucugum randevu aldim
Ne dedi doktorunuz görüştünüz mü? Merak ettim hayırlı haberler inşallah

Yoyko da güzel ama çok ağır diyorlar. Bu modele de bir bakayım
Arabayı 4 yöne birden çevirebiliyor oluşu çok güzel. Zaten arabalar baston tipi olmadığı sürece hep ağır. Bende ergobaby metro modeli var müthiş hafif ve katlanıp minicik kalıyor laptop çantası kadar oluyor nerdeyse. Tek elle bile çocuğu uça uça götürebiliyorum ama Türkiye de satışı yok ve 1 yaştan önce kullanımı bebekler için uygun değil. 1 yaşa kadar pusetli falan bişeyler lazım oluyor en azından 6-8 aya kadar. O yüzden hepsi aradan çıksın diye travel sistem bakıyoruz ama o da işte ne yazıkki hep ağır oluyor. Bir tek doona hafif ve yer kaplamıyor oda koca bir sermaye istiyor

Korkunu çok iyi anlıyorum aynı durumları yaşıyorum kan vermeden önce eşim hemşire ile önceden konuşuyor ilk damar yolunu tüp bebek yumurta toplama sırasında açtırdım onda da hemşire çok sabırlıydı sağolsun. Allah yavrularımıza sağlık versin inşallah hayırlısıyla büyütmeyi nasip etsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…