2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Kızlar ya göbek deliğimden bir karış aşağıda, yarım saattir falan cız cız bir ağrı var. Böyle yırtılma alçısı gibi ama cız cız geliyo. İğne batması gibi. Rahim büyümesinden mi kaynaklı acaba

Bilmiyorum ki canım ya yaşamadım öyle bişey

Kızlar lohusa takımı olarak ne düşünürsünüz ben sıkıldım onlardan bu sefer siyah bi eşofman takımı mı alsam

Yaa çok sevindim gözün aydın, geçti gitti çok şükür hamileliğin keyfini sürebilirsin artık
Ay sorma valla. Teşekkür ederim senin önerdiğin yerde yaptırdım. Yardımın için çok sağol. Düşük risk diye yazmışlar herhalde risk düşük dimi. Ben de anlamıyorum pek. Dr randevum 14 üne bakalım dayanabilir miyim. Ya da başka hastaneye mi alsam bir an önce.

Enfeksiyon bitti ama sıcaklardan dolayı bu sefer de ara sıra ishal oluyorum. Bu yüzden 2 kilo kaybettim ama iyiyiz Elhamdülillah şükür. Bebeciğin içeride keyfi yerinde . Çok teşekkür ederim güzel insan
Olsun canım bebeklerimiz iyi olsun da kilo vermek çok sorun değil diyorlar. Ben de hiç almadım almamayı hedefliyorum 20. Haftaya kadar. Çok rahatladım enfeksiyon geçtiği için

Hadi bakalım inşallah ama yinede moralini bozma 24 çok yüksek bi değer değil, dediğim gibi basit bi boğaz enfeksiyonu idrar yolu enfeksiyonu bile o değeri yükseltmeye yeter
Tesekkurler sordugun icin canim.evet cok yuksek degilmis doktor da acaba yukseliste mi giderek tirmaniyor mu ona bakalim dedi insallah gerilemis veya durmustur.

Evet cihazları çok eski ve ilkel oluyor. Prosedür icabı gidiyordum ben cagirdiklarinda, ne kadar bilsem de yine de bı endişe sarıyordu tabi kalp atışını duyamadım deyince.

Herkese merhabalar ,bende 14 haftalık hamileyim . Tatile çıkan ,denize giren var mı aranizda ? Ben 12.haftada sormuştum girebilirsin sadece atlama ve dalma dedi . Henüz cesaret edemedim ama bu iki gündür çok daraldim evde . Bu arada tüp bebek yontemiyle hamileyim . Daha çok önce de hem dogal hem tüp bebek erken haftalarda kayıplarım var . O yüzden bütün gün kendimi dinliyorum :)

Kızlar lohusa takımı olarak ne düşünürsünüz ben sıkıldım onlardan bu sefer siyah bi eşofman takımı mı alsam
Alt üst pijama takımı almayı düşünüyorum iki takım. Sezaryen olacağı için gecelige gerek yok bana alt üst pijama daha rahatlık oluyor dikişe bakarken doktor. Normal doğumda sanırım gecelik daha rahat diyorlardı, ebeler açıklığa baktığı için, bı de sonrasında dikislere baktıkları için

Evet düşük risk hepsinde benimkinde de. Doktorum sonuçlar normal demişti. Bu arada rica ederim, bana da P pelinpelincik önermişti orayı çok uygun gelmisti fiyatı. İçin içini yicekse başka hastaneye de alabilirsin ama sonucun düşük risk yazıyorsa korkma her şey yolunda demektir. Zaten hepimiz temiz olduğuna inanıyorduk. Bu tarama testleri tarihe karışması artık, ihtimallerle anne adaylarının psikolojilerini bozmaktan başka işe yaramiyorlar. Bı hastalık yakaladığı filan da yok onların zaten, sağlam bebekleri hasta gösteriyorlar sadece

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…