2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Haklısınız bagi neo o kadar ağır değil sanırım pusetli olanını gördüm internette. bide mamaspapas airo var

Benim de ilk gebeligimde son zamanlar kaşıntı olmuştu.Avuç içi, ellerim ve ayaklarim çok fena kaşınıyordu.Bebek büyüdükçe karaciğere baskı yapıyormuş.Dogum sonrası geçmişti.

Valla 3 yılda 6 yumurta toplama 6 transfer yaşadım 4farklı merkez.2 transferi ve 2 yumurta toplamayı saymasam olur aslında baştan savma olmuştu ama maddi manevi çok zor günler yaşadık
Rabbım sonunda kavuşturmus elhamdülillah. Bundan sonrası için hem maddi hem manevi sağlık huzur versin Rabbım

1300 mü Benim boğazım iltihaplamıştı crp 180 olmustu ayakta duramıyordum. Sen nasıl dayandın?

bebekokusuuu canım doktor göbekten dedi ama göbek daha hassas kolumdan vurulsam olur mu zaten zorlanıyorum sen nasıl yapıyorsun eczacı olur diyor koldan doktorum yok göbek dedi
Ben göbekten yapıyorum canım bana kol daha zor geliyor göbek rahat oluyor, internetten videolarını izle göbek deliğinden 3 parmak gidip sağ ve sola yapılıyor genellikle.Ama koldan rahat edersen ordan da yapabilirsin doktor illa neden göbek dedi bilemedim

Özellikle bobrekler ne durumda acaba bende merak ettim. Bu denli yüksek crp ile kaç hafta ay yattı hastahanede acaba
Evet 180lerde ben kendime zor gelmiştim.Yemeden kesilmistim, mide bulantisi, kusma, kulaklarimda kamyon geciyormus gibi bir ses Başimı yastıktan kaldıramıyordum. Şu anda boğazım ağrıyor aynı olurum diye ilaçsız geçiremedim.Antibiyotik kullaniyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…