2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Kızlarr çikolata yemeyin ters dönmüş bebeğim bir türlü pozisyonunu değiştiremedik geçen haftadan daha kötüydü görüntü doktor yine kız gibi dedi ama görünmüyor ki net
Doktorum bana tatli birseyler ye ama oturarak yeme demisti hastanenin etrafini 3 tur hizli hizli yurumustum oyle donmustu bebis
Oturdun mu beklerken canim

Kızlarr çikolata yemeyin ters dönmüş bebeğim bir türlü pozisyonunu değiştiremedik geçen haftadan daha kötüydü görüntü doktor yine kız gibi dedi ama görünmüyor ki net
Canım sende Benim gibi bekleyeceksin herhalde.2 haftaya öğreniriz artık, sabredelim biraz ama senin ki kız artık bence

Gittim gördü dr. O da diyor ya fetal ya amniyosentez. 16-17 haftada amniyosentez sonra 1 ay sonra sonucu geliyor sonrasında da kurul eğer sonirun varsa onay veriyormuş o da ta 23-24 haftaya denk geliyor. Ölme eşşeğim ölme. Çocuk artık neredeyse doğunca yaşayacak.

İnş iki hafta sonra öğreniriz yine göremezsek diye korkuyorum
Görürüz canım en kötü detaylıda öğreniriz herhalde.Bu arada bende çikolata yemiştim öncesinde, vişne suyu içmiştim ama yürümemiştim tamamen ters dönmüştü hareket ediyordu ama pozisyonunu değiştirmedi ama doktor zaten çok küçük demişti o zaman Ultrasona göre 13 haftalık ölçümü yapmıştı.Cuma günü de çikolata, vişne suyu yaptım yine pozisyonu güzel görünüyordu ama şehir hastnaesidne asistan bakmadı hiç cinsiyetine.Aslında bu hafta gitsem öğrenirim diyorum ama beklemişken eşimle giderim diyorum onunla öğrenmek istiyorum

Keyfim kaçtı ya göstermicek heralde baya uzun baktık bir de 15 dk falan ama yok bana mısın demedi
Benim oğlum da çok hareketsizdi USG çekilirken hep, çikolata meyvesuyu da asla ise yaramazdi, süt içince inanılmaz hareketlendigini farkettim sonrasında, kontrole giderken hep süt ictim, oğlum şuanda da sütü çok seviyor, çikolatayı pek sevmez benim gibi sevdiği tadı bulmak lazım

Oğlum 10+6 da göstermişti, bunda da doktor yanilmadiysa 11+6 da cinsiyeti ogrendik. Erkekler daha erken gösteriyor kızlar daha edepli bence utangaç oluyor sanırım kızlar

Oğlum 10+6 da göstermişti, bunda da doktor yanilmadiysa 11+6 da cinsiyeti ogrendik. Erkekler daha erken gösteriyor kızlar daha edepli bence utangaç oluyor sanırım kızlar
Aynen Genelde erkekler daha erken gösteriyor diyorlar da bakalım Benim doktorum sanırım Erken yorum yapmak istemedi birde ters dönmüştü sıpa Erkek kız farketmez sağlıklı gelsin de ama ister istemez merak ediyoruz

Ya neden yapıyorlar ki o zaman insanı mahvediyor ya merak ediyorum. Benim de kanda yüksek risk çıkmış. Herşeyi boşvereyim düşünmeyeyim diyorum o da olmuyor.

Aynı durum demek mi çikolata yiyip yürümeyince ters dönüyor çikolatayı sırayı beklerken ayakta mı yicez. Ben evde yiyip gittim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…