2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
%100 demediyse bekle bence acele etme

Çok merak ettim usg görüntülerini buraya da atar mısınız

Ne aldın canım at bakalım
Bunlar bugün aldıklarım. Bunların haricinde de zıbın aldım bir kaç tane tulum aldım, hastane çıkış seti aldım. Pike ve battaniye İndirimde buldukça alıyorum yenidoğan çok alma dediler o yüzden yenidoğan çok almadım 5 tane 0-3 ay takım alıcam gerisini 3-6 6-9 alırım diye düşünüyorum eksik gelir diyorsanız fikirlerinize açığım

Eklentiler

• Screenshot_20230724_191855_com.pozitron.hepsiburada.jpg
    82 KB · Görüntüleme: 49
  • Screenshot_20230724_191851_com.pozitron.hepsiburada.jpg
    61,4 KB · Görüntüleme: 46
  • Screenshot_20230724_183056_com.dmall.mfandroid.jpg
    68,8 KB · Görüntüleme: 46
  • Screenshot_20230724_183052_com.dmall.mfandroid.jpg
    50,9 KB · Görüntüleme: 41
  • Screenshot_20230724_183043_com.dmall.mfandroid.jpg
    52,4 KB · Görüntüleme: 44
Ben doktorumun önerdiği labaratuvarda yaptırdım. İntergen genetik hastalıklar tanı vs biseyler yazıyordu kağıtta. 8.5 fazla demişler, ben İstanbul labaratuvar ile görüştüm 250 dolar dedi bana, bı çok yerden daha uygun geldi aslında ama eve gelip kan alma hizmetleri yokmuş, şişliğe gidip kan vermek gerekiyordu, o yüzden ben de doktoruma eve gelen güvenilir bı labaratuvar tavsiyesi istedim. Ama ben sisliye gidebilirim yakınım diyorsan sana buradaki arkadaşın bana gönderdiği linki atayım, sen de bı arayıp konuş merkezle

Özelden attım sana linki

Ben de Molfix 1 numara almıştım şimdi 2 ve 3 stoklucam, 1 numara çok az kullanılıyor zaten bir iki paket yeter.

Benım arkadasım da prıma arkasına sleepy kullanmıs, cok memnun kaldım dedı, aslında bez pişik yapmaz dıyor uzmanlar sık sık degıstırmek gerekıyormus, tecrubelı anneler daha ıyı bılır tabı, mesala her bez degısımınde pısık kremi surulmemelıymıs sabah aksam surun dıyorlar, pısık kremı bıle pişiğe sebep olabılırmıs fazla kullanımda.. 1 2 ve ben 3 numaradan 1er paket aldım. 3 numara sleepy ve prıma karsısık kullanıp, 4 te tamamen sleepye gecmeyı dusunuyorum..
Aynı kedı maması degıstırır gıbı yapıcam

Canım tercih senin tabiki ama bence fetal dna yaptır için rahatlasın. Büyük ihtimalle birşeyde çıkmayacak ama bu korkuyla hamileliğin zor geçer, yaşından dolayı bence yaptırmalısın mutlaka. İkili test sonucunun düşük risk çıkması zaten çok zor yaş 35i geçtikten sonra doktorlar hiç boşuna ikili ile oyalanma direk fetal dna yaptır diyorlar. Ben geçen ay 300 dolara yaptırdım çok kolay bir işlem tavsiye ederim

Oğlum hiç pişik olmadı, ben pişik kremi sürdüğümü doğru düzgün hatırlamıyorum. Oğlum Prima haricinde başka bı bezi istemiyordu, taktiğim zaman rahatsız oluyordu, 1,5 yaşına kadar sadece Prima premium care kullanmıştım başka bez denememistim. Bir gün tatilde bezi bitti, eşim de sleepy bulmuş almış, o geceyi sor sabah etmiştik, sabah migros açılır açılmaz Prima almaya koşmuştu eşim. Tutup çıkarıyordu bezi ya da huzursuz olup ne uyuyordu ne uyutuyordu. Çocuğun pişik olmasi bunyesinin alerjik olup olmamasiyla alakalı. Oğlumda polen alerjisi var ama gıda alerjisi yok o yüzden pişik olmazdi

Sonucunun iyi geleceğini biliyorum canım ama stres yapacağını bildiğim için fetal yaptırman daha iyi olabilir. Amniyosentez için de korkma bence. Sadece sonucun geç gelmesi sorun. O kadar beklemek iyi değil bi an önce öğrenmek istediğini biliyorum. Zaten detaylı zamanı geliyor sonuç çıkana kadar. En iyisi fetal yaptır için rahatlasın

Degisir
Benim arkadasima 24 haftaya kadar kiz demisler 25.haftada erkek demisler erkek dogurdu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…