2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Sütü de ben sevmem benim ki ne sever ki ben pasta tarzı bir şeyler yiyeyim o zaman

Sütü de ben sevmem benim ki ne sever ki ben pasta tarzı bir şeyler yiyeyim o zaman
Ben ıkılı teste gıttıgımge bebek otıruyordu, doktpr guldu yatıyor gorunmesı lazım ölcumler ıvın dedı, cıkolata ye su ıc 15 dk yuru dedı, yaptım oyle, bebek yerınde durmuyor, hoca ekranı donduramıyordu o derece 10 15 dk ugrastı, 3 gun sonra yapalım bçhıc bu kadar zorlanmamıstım dedı, sonrakı gıttııggmde de kahvaltını yap ıdraraa sıkıısık gel dedı, rahat gecmıstı, cıkolata sekerlı gıda deıl de, tok olunca mı mıde hareketlerınden etkılenıp o da harketlenıyor acaba dıye dusunuyorum

Bir şeyler yediğimiz zaman hareketleniyor diye duymuştum ben de

Acaba diyorum cinsiyeti erkek de kız beklediğim için mi göstermiyor kereta Ters dönmek nedir ya Eşim de ters döndüyse kesin erkektir bu diyor

Ya neden yapıyorlar ki o zaman insanı mahvediyor ya merak ediyorum. Benim de kanda yüksek risk çıkmış. Herşeyi boşvereyim düşünmeyeyim diyorum o da olmuyor.
Ne kadar insan sağlıklı olduğunu bilse de kaygısı geçmiyor biliyorum yakınlarım da yaşadı, doğuma kadar çok kaygilandilar. Ben o yüzden hiç ikili sonucuma bakmadim bile, baksam belki şuan ben de aynı senin gibi için içimi yiyor olacak çünkü yaş riski büyük olasılıkla yüksek. Evet kurlar çok yüksek canım ama bu kaygı ile Ocak ayına kadar baş edebilecek misin, amniyosentez yaptırsan sağlıklı ise de düşük riski var ayrıca sonuç çok geç çıkıyor neredeyse doğacak aylara gelen bebek aldirabilecek misin. Ben sağlıklı olduğuna inanıyorum ama yaşadığın stresin seni ve bebeğini ilerde etkilememesi için bı şekilde nipt yaptirmani tavsiye ederim. Malesef yüksek tutarlar ödeniyor ama bir defaya mahsus yaptırıp hamileliği keyifli geçirmek hakkımız. Ben 7900 e yaptırdım, kendileri gelip aldılar kanı, buradan bı arkadaş Şişli'de 250 dolara yaptırdı o da 6.500 civarı. Eğer ki ayarlayabilirsen bence en güzeli fetal DNA, hem sonuç daha çabuk çıkıyor, hem enfeksiyon düşük riski yok hem de can acıtan bı işlem değil

Sleepy 4 numara aldım 2 paket ben de hepsıburadadan 208 tane toplam, ilk 3 numara prıma
Yalnız ben oğlumda Prima ile başlamıştım sonrasında başka beze gecemedim, poposu kaliteye alışınca ucuz olanlari kabul etmedi bunda direk sleepy, Molfix, Baby turco karışık kullanicam, hatta gün içinde bile sırayla her markayı baglicam, asla tek bir beze alışmasını istemiyorum, bazen kullandığı bezi seyahat esnasında bulamıyorsun, bazen numarası olmuyor ya da çok zam geliyor uyguna geçmek istiyorsun olmuyor.

Aynı durum demek mi çikolata yiyip yürümeyince ters dönüyor çikolatayı sırayı beklerken ayakta mı yicez. Ben evde yiyip gittim
Ben evde yedim arkasi donuktu
Sonra yine aldim yiye yiye yurudum ama nasil yurumek bando askerleri gibi dizlerimi kaldira kaldira ayaklarimi karnima ceke ceke yurudum kimse yoktu etrafta neyseki

Benim oğlum tam tersiydi karnım açken deliriyordu tokken uyuyordu nst için son haftalarda çikolata ye dediler dedim bakın uyur karnı tok olunca, ye hareketlenir dediler, yedim uyudu

Canım ben ayrı ayrı üç sayfaya tahmin yaptırdım 3üde erkek demişti , burada post açmıştım herkes erkek demişti , Çin takvimi Rus takvimi hepsi erkek gösteriyordu ama 16.hafta da doktorum kız bebiş geliyor dedi bende tutmadı

kızlar sizce 16 hafta da cinsiyet değişir mii ya ilk çocuk rabbim neyi nasip gördüyse sağlıkla gelsin ama doktorumuz 16 kız dedi ama hala içimde erkek hissiyatı var , tahminler , takvimler , karnımın şekli hepsi erkeği işaret ediyo şimdi alışverişe başlamalı mıyım sizce

Çok haklısın. Sen nerede yaptırdın? Şimdi şişlide genlab diye bir yerden fiyat aldık 8.5 demişler. Artık yapacak bir şey yok. Kendi dr gideceğim Perşembe belki bildiği yer vardır yoksa da bir yer bulup seçeceğim yaptıracağım zaman geçmez yoksa. İnsanları tereddüte sokuyorlar. Bazılarına da demişler ki herşey yolunda normal ama çocuk down sendromu meleği olarak dinyaya gelmiş. Allah büyük. Bakalım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…