2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Maalesef diyen doktor var hatta burada bi arkadasa bebegin zaten olcek git kekik suyu ic yuruyus yap ta dussun diyen doktor oldu kizcagiz baska doktora daha gitti de bakti cocuk iyi durumda ve oyle kurtuldu bebegi.Yani hastalara bir musteri gozuyle ve mekanik ve duygudan yoksun bakan doktorlar maalesef var umarim hicbirimiz karsilasmayiz ama,evet amniyosenteze git ama zaten sonuc belli diyen bi suru doktor da var canim

Kizlar o ucretsiz dedigim sayfaya cinsiyetleri netlesenler yazsin bakayim bilecek mi cinsiyet tahmini diye yazin zaten ucretsiz falan diye yaziyor sayfada

Canım aynen haklısın. Bugün perinolojiye gidip tekrar baktıracağım. İçim rahat etsin. Fetal yaptıramıyorum malum kurlar aldı başını gidiyor. Hayırlısı. Panik yaptım işte dr amniyosentez sıvı bakalım dedi bir de. Ondan da korkuyorum ya.

selam,

benım tsh ılk gebe kaldıgım ay 4,89 cıkmıstı , levıtorıon 50mg baslandı, ve hala kullanıyorum 2 aydır.. her ay kan vereceksın demıstı doktorum..
bu ay 1,19 sukur..

Kızlar selam. Doktordan çıktım şimdi. İkili test sonucum yüksek çıkmış ya çok üzgünüm.
canım uzme kendını, %100 dogrulugu yok bu testın...
kardesımın yuksek trızomı 18 cıkmıstı.. kızı suan 4 yasında maşallah hıc bır sıkıntısı yok sukurler olsun .
detaylı ulturasona yonlendırmıstı doktoru ordada sorun cıkmamıstı zaten..

amniyosentez e de sıkıntılı diyorlar bilemedim

selam,

benım tsh ılk gebe kaldıgım ay 4,89 cıkmıstı , levıtorıon 50mg baslandı, ve hala kullanıyorum 2 aydır.. her ay kan vereceksın demıstı doktorum..
bu ay 1,19 sukur..
Bende dünden beri eutryhx 50 mcg kullanıyorum bakalım inşallah düşer 3 hafta sonra tekrar kan vereceğim

Kizlar o ucretsiz dedigim sayfaya cinsiyetleri netlesenler yazsin bakayim bilecek mi cinsiyet tahmini diye yazin zaten ucretsiz falan diye yaziyor sayfada
Link paylaşır mısın canım? Doktora bugün gidiyorum yarın izne ayrılıyormuş belki cinsiyet
Benimkinin ne olduğu belli değil ya bence kız, kaynanama göre erkek, dr a göre belirsiz kıza benziyor
hahahah benim durumda aynı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…