2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Ben de ReGenesis multivitamin alıyorum. İçeriği az çok aynıymış seninkiyle. Tüm kan değerlerim iyi sadece d vitamini eksik. Onu da kadın doğumcu söylemedi dahiliyeci verdi. Üniversitede bi hocadan özel randevu alacağım sanırım ya. Araştırıyorum 2 hoca arasında kaldım. Böyle içime sinmiyor eksik bişey yapmak istemiyorum

Hangi hocalar onlar?
Ilaclar az cok ayni icerikli
Sadece bazilari daha bilindik populer
Ama benimki bana iyi gelmedi sanirim

Evet ya egzama bu. Of çok iyi anlıyorum seni insan parçalamak istiyor kaşırken tam çıldırmalık bepanthol kaşıntıyı alıyor canım en azından idare ediyorum bebek büyüsün diye.Şöyle bi gece nerisona sürsem nasıl iyi gelecek

Imza ayarlarını aktıf etmen gerekiyor, gorebılmek ıcın

Çok teşekkür ederim canım inşallah herşey yolunda gider dediğin gibi önemli olan sağlıkla kucağımıza alabilmemiz

Doktorun verdiyse bi sakıncası olmaz canım bence gönül rahatlığıyla kullan çok geçmiş olsun

Şimdiden bunları düşünmek için çok erken aslında canım haklısın ama oğlak burcu olmak her ihtimali herşeyi en ince ayrıntısına kadar düşünürüm genel olarak yapım böyle, ama bunu biraz törpülemek lazım artık bunun farkındayım. Bu şekilde anne olmak hem beni hem bebeği çok zorlar bu yüzden biraz daha rahat biri olmaya çalışacağım başarabilirim umarım

Ay evet en son ultrasonda benimkide öyleydi o kadar değişik duruyordu ki kafası aşağıda ayakları tepeye dikmiş doktor da şaşırdı bu nasıl duruş diye
Aa tesadüfe bak aynen benimki de öyleydi hemen çek bunu kaçırmayalım dedi. Atlet olacak bu çocuk dedi. Anne olarak gurur duydum folik asit fırlama yapıyor bunları bakalım doğunca nasıl olacaklar senin cinsiyet belli mi kaç haftalık oldunuz

Bugün tam 14+0 . Cinsiyeti de net belli değil canım kıza benziyor dedi ama . Senin kaç haftalık belli mi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…