2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Ben gecen yıl ıkızlerın dogumundan sonra ızın kullandım, ıkızlerde 10 hafta dogum sonrası, 8 hafta da oncesı ıcın verdıler 18 ettı, 2 kere de 5 - 5 rapor aldım aıle hekımınden.. Ama ıste o zaman durumum farklıydı mecburı erken dogum olunca, bunda ınsallah sonuna kadar gıderız de rapor falan bı sekılde halledılır, kadın dogumcu dogum sonrası yazdıgı raporda dogum sonrası kanama tarzı bısey yazmıstı, yıne belkı oyle bısey yapıp bır kere heyet verse super olur

Kızlar çatlak olusumu için konuşulmuştu bir ara ama kullanmaya başlayan var mı neler aldınız ikinci gebeliği olanlar neyi alalım sanki çatladı çatlayacak karnım
Ben liarac aldım kullanmaya başladım tatlı tatlı kaşınmaya başladı çünkü göbeğim

Kızlar eşimle bi film izleyelim dedik bi sahnede kadın akbabayı parçalayıp yiyordu izlerken kustum bi anda midem bulandı tutamadım hahaha bunu hiç unutamam muhtemelen en değişik hamilelik anım bu oldu şuan
O filmi bikaç hafta önce biz de izledik eşimle. Güzel filmdi. Midemin en kötü olduğu haftalarda izledim aslında ama kusmadım ama çok heyecanlandım yükseklik fobim var çünkü

ilk hamileliğümde yaşadım ve benimki sütten kesene kadar devam etti düzenli magnezyum alman lazım eğer kas tutulmasıysa bide özellikle uzanıkken ani hareketlerden kaçının çok ağrıyor o tutulmalar

ilk hamileliğümde yaşadım ve benimki sütten kesene kadar devam etti düzenli magnezyum alman lazım eğer kas tutulmasıysa bide özellikle uzanıkken ani hareketlerden kaçının çok ağrıyor o tutulmalar
Suan için kan tahlilleri yapıldı problem çıkmadı. Vitamin eksikliği değilmiş. Umarım basit incinmedir. Doktor bi krem vermiş faydası olmazsa ortipediye gidin röntgen yasak ama gebelerde mr oluyor demiş. Oda korkunç geldi guvenemedim. Bakalim inşallah krem ise yarar

Kızlar merhaba 16+4 ten selamlar nasıl gidiyor hamişlik? Ben bugün hamilelik depresyonuna girdim sanırım, ağla ağla bı hal oldum. Evde kayınpederle yaşıyorum ve olur olmadık her seyden rahatsız oluyorum. He, beni ağlatanlarda benim gibi ağlasınlar inşallah:) önümüzde renkli ultrason var bakalım sağ sağlım haberlerini alırız oğluşumuzun. Sonrasında şeker yuklemesi geliyor, siz düşünüyor musunuz yaptırmayı? Doktorum illa yapılacak derse yaptırırım tabi ki ama hiçte istemiyorum

Ay kızlar ben bu gece çıldırdım. 2den beri uyuyamıyorum yattığım an kaşınmaya başlıyorum ve belli bir bölgede değil kulak içime kadar kaşındım her yerim. Yatar yatmaz inanılmaz kaşıntı başlıyor. Ayaktayken daha iyiyim. Sersem gibi oldum inanılmaz uykum var ama yatamıyorum bu kadar kaşıntı normal mi bilmyorıum ilk başta kuruluktandır deyip nemlendirici sürdüm ama bana mısın demedi. Karaciğerle ilgili şeyler okudum ama o da 20. Haftadan sonra başlıyormuş şu an olur mu bilemedim .

Bu gece bende aynı şeyleri yaşadım. Gece wc ye diye uyandım gozumu açamıyorum uykudan kaşıntı başladı. Korkma öyle karaciğer felan bi sey değildir.

zeynepsii Altay hocanın 28 ine boş randevuları görünüyor, ben genelde cumartesi sabah alıyorum randevuları 26 sondaki dolmus bile. Geçen randevu bakmistin, almak istiyorsan eğer son bı kaç randevusu duruyor

O filmi bikaç hafta önce biz de izledik eşimle. Güzel filmdi. Midemin en kötü olduğu haftalarda izledim aslında ama kusmadım ama çok heyecanlandım yükseklik fobim var çünkü
Bende aynı şekilde çok heyecanlı ve korkarak izledim iyi gidiyordum aslında ama o sahnede patladım işte

Ćok geçmiş olsun. Geçenlerde ben de benzer bir ağrı yaşadım. Sızinki kadar şiddetli değildi ama sağ bacağım uyuşuk gibi okuyordu. Yürürken ağırlığını hissediyordum. Bikaç gün hep yatmaya çalıştım geçsin diye olmadı. Sonra bi yarım saat kadar yürüýüş yaptım gecti.

Kaşıntı tam olarak neyden kaynaklanıyor bilmiyorum ama bende kaşınıyorum normal bir şeydir diye düşünmüştüm

Benzer bir ağrıyı bir kaç gün önce bende yaşadım bacağıma şiddetli bir ağrı saplandı kramp gibi. İki üç dakika aşırı şiddetliydi sonra geçti ama hala o ağrıyan yer tam düzelmiş gibi değil sanki kasılmış baldırımın içindeki kaslar. Ben magnezyum eksikliğinden oldugunu düşünüyorum doktorum uygun görürse ekstra vitamin kullanmaya başlayacağım

Gunoo kizlarrr Bisey sorucam kekik yemek tehlikeli mi?ben arada etin tavugun ustune zeytinin ustune filan serpistirmeyi cok seviyorum da bu kadarciktan bi zarar gelir mi yoksa hic mi yememeliyiz

Gunoo kizlarrr Bisey sorucam kekik yemek tehlikeli mi?ben arada etlerim ustune zeytinin ustune filan serpistirmeyi cok seviyorum da bu kadarciktan bi zarar gelir mi yoksa hic mi yememeliyiz
Yemeklere bizde koyuyoruz bir sıkıntı olacağını sanmıyorum kontrollü şekilde tüketebilirsin canım ama aşırıya kaçma tabiki. Kekik çayı falan malum yasak demekki kekiğin fazlası iyi değil tıpkı nane ve maydanoz gibi

Raporluyken yerime ücretli devam ederse içim rahat eder yoksa az bı zaman değil derslerin 6 hafta boş geçmesi
6 hafta bos gecırme ımkansız, bulurlar bırını, ben sınıflarımı bırakırken aglamıstım, bu senekı sınıflarım da cok ıyı, müdür şaşırıp kalmıstı,ucretlı vermeyın demıstım, neysekı oncekı ızınde bızım arkadaslar paylastı da bı nebze rahatlamıstım

Raporluyken yerime ücretli devam ederse içim rahat eder yoksa az bı zaman değil derslerin 6 hafta boş geçmesi
6 hafta bos gecırme ımkansız, bulurlar bırını, ben sınıflarımı bırakırken aglamıstım, bu senekı sınıflarım da cok ıyı, müdür şaşırıp kalmıstı,ucretlı vermeyın demıstım, neysekı oncekı ızınde bızım arkadaslar paylastı da bı nebze rahatlamıstım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…