2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Benimde kesem fasülye şeklindeydi bak ama kız bide ben göbek deliğimin çevresinden tam 12cm genişledim ya kalçamda 3 cm genişlemiş

Bende o dusuncedeyim. Bide bi seye çok para verdiğimde ve ona zarar gelirse diye endişe duyuyorum. Eşyadir başına bi sey gelirse de amaaan cekebilmeliyim. Alsam alirim ama kıyamam. Onun yerine az daha koyar çeyrek alirim
Evet haklısın. 3. çocuk geliyor çalışıyorum iyi kazanıyorum ama sonuçta masrafları çok olacak. bende gelecek kaygısı çok fazla o yüzden birikim yapmadan yaşayamam. bir kenarda en az maaşım kadar param olmalı.

Evet grisi guzelmis ama kirmizi da fena degil

Ben de günlük kullanım sırt cantalari almıştım, bebek çantası her kıyafetle kombin yapılmıyor maalesef, iki çanta taşımakta zor olur diye o dönem çantalarımı genelde farkli model ve renklerde sırt cantalarindan tercih ediyordum. Böylece hem kendi kişisel çantam hem de bebeğin ıvır zıvırlari için tek çanta kullanmış oluyordum.

Stres yok hayatımda çok şükür. Klima önünde uyuyorum sıcağa çıkmıyorum, tansiyonum hep düşük çok şükür. Allah şifamızı versin bazen çekilmez oluyor

Evet bebek varken kalabalık başka birşey taşımak istemiyorsun. Bide her attığın elinin altında olmalı. Yani ıslak mendil, ağız mendili, su, biberon, bez kolay ulaşılmalı.

O halinle bide ise mi gidiyorsun

Evet bebek varken kalabalık başka birşey taşımak istemiyorsun. Bide her attığın elinin altında olmalı. Yani ıslak mendil, ağız mendili, su, biberon, bez kolay ulaşılmalı.
Evet bebek, bazen bebek arabası, kışın montlar yeterince boğuyor insanı fazladan tek bı eşya istemiyor insan üzerinde.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…