2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Him hep bahsedilen şu meşhur test. Sonuçlar temizdir inşallah. Sorun çıkmadı değil mi ikilide
İkili sonucuna bakmadım, yüksek riskli çıkarsa boşuna evham yapmayim diye, zaten ikili ile aynı zamanda verdim nipt testini de. Garanti olan nipt olduğu için ikili sonucuna bakmayi düşünmüyorum

Kızlar bide bunu beğendim ama yurtdışından geliyormuş bu. İade etmek istesem edebilir miyim bilgisi olan var mı

Ben dayanamadım oyshonun kini aldım ya aman bidami gelcez dünyaya ama trendyoldan başka bir şey daha aldım bide Hepsiburadadan alcam bi tane üçüne bakar karar veririm dedim
Ben de öyle yapıyorum, bir kere alıyorum ve alabiliyorum o yüzden en iyisini almaya çalışıyorum. Allah olmayana versin inşallah. Hayırlı olsun seninki de

İkili sonucuna bakmadım, yüksek riskli çıkarsa boşuna evham yapmayim diye, zaten ikili ile aynı zamanda verdim nipt testini de. Garanti olan nipt olduğu için ikili sonucuna bakmayi düşünmüyorum
Rabbım sağlıklı kılsın ben ikili sonucunda doktor yaptır derse yaptircam. Bakalim bizim nasıl olucak

Rabbım sağlıklı kılsın ben ikili sonucunda doktor yaptır derse yaptircam. Bakalim bizim nasıl olucak
Benim yaşım 36 o yüzden yaş faktörü yüksek riskli çıkma ihtimali var, bu da beni strese sokacakti o nedenle direk nipt istedim ben. İlk hamileliğimde yaşım daha gençti onda yaptirmamistim fetal DNA, sadece ikili yaptirmistim

Anladim inşallah güzel sonuçlar alırsınız iyi yapmışsın gereksiz stres olacağına yaptırmak mantikli

Evet canım doktorum tam emin olmamakla birlikte erkek dedi ama bı kaç güne kesin ogrenicez, o yüzden yazmadım sana, bu haftalarda yanılma intimali çok ya nipt çıksın öyle yazarım dedim
Aynn benimkide öyle dedi bende yazmadım o yüzden

Ya bende de güzelleşme var ama saçlarım çok dökülüyor, tatlı yemiyorum ama yesem yerim canım sadece tuzlu çekiyor göğüslerim büyüdü damarlar çıktı ama kahveringilik değişmedi sadece çapı genişledi,kilo almadım aynı vücut olculerim mesurayla ölçtüm 2 cm genişleme var karın ve belden pantolonlarim zaten olmuyor onun dışında göbek cizgim altta bitiyor, kesemiz de 6. Haftada fasulye seklindeydi kizkardesim görünce a erkek bu bebek demişti başka da ne belirti vardı ki

Kiz siz nettiniz oyleee benimde alim gücüm müsait suan için elhamdülillah da bana baya fazla gibi geliyo.
Banada tuzlu geldi fiyatlar ya
Bim posetine de koymayiz da makul birseyler bakariz diye dusunuyorum bende
Kızlar 15. 16. hafta olanlardan cevap bekliyorum ben de
Ben 14+4um 3 gundur kasiklarimda agri gerilme vajinamda batma hissediyorum ve gobegim de sismeye basladi hindistan cev.yagi surmeye bile basladim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…