2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Ay bende daha göbek de çıkmadığı için hiç bilemiyorum çok minnoş daha bu belirtileri ancak cinsiyetlerin netlestigi kişilerle emin olabiliriz. Ama yeme konusunda yanilmazsam bi Ayşe gelicek gibi.

11. Haftaya kadar bu dediklerinin hepsi kız bebeğim olacağını gösteriyordu, daha çok ekşi yedim, cildim saçlarım bozuldu, enine genisledim, oldukça agresiftim, goguslerimde hala renk değişimi yok. Acaba doktor yanlış mı tahmin etti

Ahahahah kiz dur bak bende şüpheye düştüm senin kaç haftalık 11. Hafta sonrasında yeniden bakıldı mi. Anaaa valla aksi de olabilir kesin mi doktor emin oldu mu

Valla tatlıdan tiksindim ama ekşiye de çok isteğim yok. Göbek çizgim de olmadı. Ruh halim de karışık. Göğüslerim damarlı ve koyu kısmı genişledi ama rengi değişmedi. Belirtilerden bişey çıkmıyor bana ama ultrasonda kıza benzetiyorum bakalım tutturabilecek miyim
Ablamın da iki kızı var göbek maşallah üç metre önde gidiyordu dimdikti doktor kız diyordu komşu teyzeler inatla erkek diyordu çok komikti ya bence o bebekle değil de anne bedeniyle ilgili bişey. Ben muhtemelen enine yayılacağım

Canım seninki erkek mi ekleyeyim mi listeye

Ay ben çok gıpta ediyorum zayıf olup sadece göbeği olan kolu bacağı sisip kilo almayanlara. Bende yan yan gidicem gibi geliyo hadi hayırlısı
Belirtiler bende de öyle işte tarhana çorbası gibi ne ararsan var

Ay ben çok gıpta ediyorum zayıf olup sadece göbeği olan kolu bacağı sisip kilo almayanlara. Bende yan yan gidicem gibi geliyo hadi hayırlısı
Belirtiler bende de öyle işte tarhana çorbası gibi ne ararsan var
Evet ya ablam çok şanslıydı incecikti sadece göbeğine karpuz sokmuş gibiydi. Arkadan hamile gibi görünmüyordu. Ben zaten tombik hamile kaldım. Doğuma yuvarlanarak gidebilirim

Aha ıste bu ben, yesıl erık yıyorum durmadan, tatlı ıhtıyacım sadece meyveden, doktorum ıkılıde bebek pozıyon degıssın dıye cıkolata ye dedı. Zorla yedım parmak kadar cıkolatayı.. Bebıs yuksek ıhtımal kızdı o gun, bakalım bugun netlesır adem mı havva mı

Kızlar ya şunu sormam lazım biz bugün tam 14 olduk. Uygulamalarda bakıyorum da bebek bu hafta 13-14 cm oluyormuş. Yani bir hafta içinde 2 katına çıkacak. 14. haftada fazla kasık ağrısı batma falan yaşadınız mı

Evet ya ablam çok şanslıydı incecikti sadece göbeğine karpuz sokmuş gibiydi. Arkadan hamile gibi görünmüyordu. Ben zaten tombik hamile kaldım. Doğuma yuvarlanarak gidebilirim
Bence zayıfken gebe kalmakla alakası yok. Bi arkadaşm baya fitdi 7 aydan sonra toparlak bi sey oldu bende 48 ile öğrendim gebeligimi fakat yuvarlanma evresine geçebilirim gibi geliyo

Ya görüş günü mü bugün güzel haberlerini bekliyoruz yaz mutlaka

Ya işte değişme riski var ben kesin olmadan öğrenmek istemiyorum o yüzden kaçıncı haftada söylemişti doktor. Bugün kaç oldunuz
12+3te soyledı, doktorum perınatolog cıhazı cok ıyı, ama bebıs cok hareketlıydı o gun ıkılıyı bıle 3 gun sonra yaptık o yuzden, bugun 15+0oldu

Kızlar 3 gündür şiddetli baş ağrısı yaşıyorum, dün sabah sol burnum kanadı. Bugün erkenden uyandım baş ağrısından uyuyamadım. Normal mi ? Ne önerirsiniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…