2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Ahahahah kiz dur bak bende şüpheye düştüm 😄 senin kaç haftalık 11. Hafta sonrasında yeniden bakıldı mi. Anaaa valla aksi de olabilir kesin mi doktor emin oldu mu 😅
13 haftalık, 12. Haftada erkeğe benziyor dedi, çıkıntı biz de gördük zaten ama nipt sonucum cikacak bı kaç güne o zaman kesinleşecek

En belirgin belirtim eksi türevi istiyor canım. Tatlı olabilecek her türlü yiyecekte tiksinti var. Karnım cikmadi ama erkekte sivri öne doğru kızda daha yayvan ve popo genişliği olabiliyor. Kiz bebek anneyi biraz cirkinlestirirken erkek anneyi çok guzellestiriyor. Bende de her yerim sivilce kaplanmış gibi. Duygu hali erkekte anne daha minnoş olurken kızda agresif duygusal olabiliyormuş. Ben bunda çok ikilemdeyim ikiside bar bende. 😃 göbek çizgisi yanlış hatırlamıyorsam erkekte göbek deliği üstünde devam ediyordu kızda göbekte çizgi kalıyordu yukarı çıkmıyordu. Göğüs belirtisi erkekte erken koyulasma oluyomus sanirim kızda geç koyulasiyormus tabi karıştırmış olabilirim emin de olamadim bundan. İşte böyle değişik değişik şeyler 🤣🤣🤣
Çirkinleşme olayına kesinlikle katılıyorum 😄 benim ergenliğimde bile sivilce çıkmamışken şu an yüzüm cildim sivilce dolu. Ve yüzümün nuru gitti resmen çirkinleştim. Ve bebiş kız 😄 önceki gün eşimde de sivilce çıkmış diyo seninki yetmedi bu kız benim güzelliğimi de alıyo heralde 😄 annemde kızda göğüsler çok kararıyor diyo ama ben de o belirti hiç yok daha 15+5im

Çirkinleşme olayına kesinlikle katılıyorum 😄 benim ergenliğimde bile sivilce çıkmamışken şu an yüzüm cildim sivilce dolu. Ve yüzümün nuru gitti resmen çirkinleştim. Ve bebiş kız 😄 önceki gün eşimde de sivilce çıkmış diyo seninki yetmedi bu kız benim güzelliğimi de alıyo heralde 😄 annemde kızda göğüsler çok kararıyor diyo ama ben de o belirti hiç yok daha 15+5im
Ay maşallah 🤩 benim cildim aknelidir fakat bu yani baya abartı olmaya başladım bende de. Sürekli cay ağacı yagi ile sivilce kovalıyorum vücudumun her yerinde 🤣🤣🤣 bakalim benim bebis ne oldu 11. Haftada tüpçüm görürse soyleyecekmis 🙃🙃

Benim ilk haftalar yuzumde gogsumde karnimda dahil sivilceler cikti ama nasil sivilce
Gogus uclarim da siyahlasti
doktor once bebek kiz dedi sonra erkek 😀
Bi dahakine de kiz derse sasirmiyim o zaman 😀

Kızlar 3 gündür şiddetli baş ağrısı yaşıyorum, dün sabah sol burnum kanadı. Bugün erkenden uyandım baş ağrısından uyuyamadım. Normal mi ? Ne önerirsiniz 😵‍💫🙏🏻
Tansiyonuna baktın mı bana da böyle olmuştu işte tansiyonum çıkmış

X