2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
İnşallah canım inşallah sizde tez zamanda duyarsınız dün devlet hastanesine gitmistim oradaki doktor 2,5 cm lik kistimi bile goremedi ve 5 haftaliksin demisti cok ilginc yani sanırım asistan oluyormuş doktorların yerinde…

Kızlar bişey sorcam hepinizde yerleşme kanaması oldu mu ya da mide bulantısı oldu mu bende ikisi de olmadı da 5+3 üm
Bende oldu canım şuan azaldı ama hala var mide bulantım da geçen hafta hafif vardı bu hafta daha da hissediliyor inşallah sağlıklı geçer bu surecimiz

Bende oldu canım şuan azaldı ama hala var mide bulantım da geçen hafta hafif vardı bu hafta daha da hissediliyor inşallah sağlıklı geçer bu surecimiz
Bende olmadı canım sadece gaz ağrısı oluyor. Geçen hafta kasık ağrım da vardi bu hafta ara ara oluyor. Birde geceleri inanılmaz terliyorum sık idrara çıkıyorum goguslerim büyüdü ama çok hassaslik yok gebelik belirtilerim bunlar

Bende 5+3 üm sabah biraz mide bulantısı oluyor ama gün boyu uyuyorum elim kolum kalkmıyor ya sersem gibi dolanıyorum yerleşme kanaması da olmadı bende
Benimde 5+3 bugün. Sürekli uyku modundayım kafamı kaldıramıyorum okuldan gelince bi yatıyorum akşam kalkıp yemek yiyip geri uyuyorum bu kadarı normal mi bilmiyorum uyku yemek dışında yaşamım kalmadı

Maşallah canım leken olmaması çok güzel, gece bende sıcaklıyorum nefes alamıyormuşum gibi nedense, ya cok heyecanlı bekleyişler inşallah sağlıklı olur yavrularımız zamanında doğar inşallah

Kızlar bişey sorcam hepinizde yerleşme kanaması oldu mu ya da mide bulantısı oldu mu bende ikisi de olmadı da 5+3 üm
Bende yerleşme kanaması oldu çok az ama bulantı yok zaten çok yeni dönemde bulantı pek olmaz gibi :)

Kızlar sizin sağlık ocaklarında öğleden sonra kan verilmiyor mu ben Beta için bugün gittim sadece sabah kan alıyoruz dedi doktor. Çalışıyorum sabah gelemem alsanız dedim ama yok dedi

Kızlar sizin sağlık ocaklarında öğleden sonra kan verilmiyor mu ben Beta için bugün gittim sadece sabah kan alıyoruz dedi doktor. Çalışıyorum sabah gelemem alsanız dedim ama yok dedi
Aynen canım sabah alınıyor bende memurum müdürden izin alıp gittim işte ayın 4 ünde ya

Aynen canım sabah alınıyor bende memurum müdürden izin alıp gittim işte ayın 4 ünde ya
Ay ben bunu hiç bilmiyordum mecburen ben de müdürden izin aldım yarın sabah ilk derse girmeden gidip vericem. Bir kez cumartesi günü özelde baktırdım sonra takip ettiremedim ikinci kez yarın baktırıcam bakalım

Kızlar bir şey sorcam,
Mesela bebişler bizim satımıza göre hesaplanıyor ya ama hamile kaldığımız günü biz biliyorsak ona göre hesap yapmamız gerekiyor aslında demi
Hayır son adet tarihinizin ilk gününden başlayarak hesaplıyorsunuz. Gebelik hesabı yumurta oluşumundan başlayarak hesaplanıyor. Yumurtalar da adet günü oluşmaya başladığı için o gün baz alınıyor.
İlk öğrendiğimizde minimum 4 haftalık hamile olmuş oluyoruz.

Ama benim adet bitimiyle yumurtlamaya kadar neredeyse hiç ilişkim olmadı hastaydım, yani hamile kaldığım günü biliyorum aslında, yine de son adete göre hesaplamak doktorlar kesin hangi gün yumurtladığımızı bilmediği için bir hesaplama yöntemi ama ben o ara hamile değildim aslında

Bana da aşırı saçma gelen bi durum :)) sata göre 7+5 ama bana göre 6 hafta :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…