2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Kızlar merhaba, benim de sat 2 Nisan ama şeyi tam anlayamadım adetim 6 Nisan’da bitti hangi tarih sat oluyor tam bilmiyorum iki gün önce kan verdim sağlık ocağında beta hcg değerim 6400 çıktı. 19 aylık bi oğlum var, çok zor olucak benim için. Rabbim sağlıklı bir kız evlat nasip eder inşallah bir de

Hayırlı olsun, betanız baya iyi duruyor. Sat son adetin başlangıcı oluyor yani sizinki 2 nisan :) Allah gönlünüze göre versin inşallah

Kızlar kızlar aranızda Çin Takvimini takip eden veya çevresinden bununla ilgili bilgi alan var mı doğru çıkıyor mu sizce cinsiyetleri

Erken öğrenmek hiç iyi değilmiş zaman geçmiyor :) her hafta ayrı bi stres. Önce kese görünecek mi göründü şimdi kalp sesi stresi. Cuma gideceğim inşallah duyarım
Evet canım bu konuda kesinlikle katılıyorum ben keseyi gördüm ama doktor çok küçük çok yeni bir hamilelik dedi, inşallah kalp atımını da duyarım, duyarız :)

Evet canım bu konuda kesinlikle katılıyorum ben keseyi gördüm ama doktor çok küçük çok yeni bir hamilelik dedi, inşallah kalp atımını da duyarım, duyarız :)
Benim geçen hafta salı günü tam kontrole gitmiştim. Doktora görünmeden 10dk önce kanamam geldi. Baya kan geldi üstelik. Kireç gibi girdim doktora. Doktor baktı etti kese duruyor her şey normal dedi. Beta testi istedi 2 gün sonraya tekrar çağırdı. Kanamam yarım saat içinde durdu. 2 gün sonra gittiğimde betam yükselmişti çok şükür. Tabi 10 gün raporu verdi direkt. Şimdi kalbim ağzımda cuma günü 10 gün geçmiş olacak. Kalp sesini duyma stresi yaşıyorum yoğun olarak

Çok geçmiş olsun canım, inşallah hiç bir şeycik olmaz dikkat et kendine, Allah sağ salim kucağımıza almayı nasip etsin

Kızlar merhabaaa, bebeklerinizi sağ salim kucağınıza alın inşallah Benim 16 aylık oğlum var emziriyorum sat 8 Nisan. Evde test yaptım pozitif. Henüz doktora gitmedim ama ne yapacağım konusunda kafam karışık. Emzirmeye devam etmek mi, kesmek mi bilemiyorum… Zaten henüz kabullenemedim de 5 buçuk yaşında da bir kızım var. Bende 26 yaşındayım

Kızlar iyi akşamlar 3 4 saattir aşırı karın ağrısı bel ağrısı yaşıyorum beta dün 625 çıkmıştı korkuyorum normal bi durum mu sizde de oldu mu

Kızlar iyi akşamlar 3 4 saattir aşırı karın ağrısı bel ağrısı yaşıyorum beta dün 625 çıkmıştı korkuyorum normal bi durum mu sizde de oldu mu
Normal canım benimde çok olmuştu birkaç gün önce kasık ile bacak arası bir yerdi saplandı sanki dinlenince geçti bol bol dınlen yorma kendini bol su iç

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…