2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Merhabalar şuan 4+3 hamileyim. Bundan 5-6 gün önceye kadar şiddetli kasık ağrılarım oluyordu . Bu bi kaç gündür baya azaldı arada giriyor hala ama. Ayağa kalktığım zamanlarda da hafif oluyor ağrı bu normal mi

Ay hadi inşallah güzel haberlerini bekliyoruz

Evet benimde 4. Haftada baya kasık ağrısı ve adet olacakmışım gibi kasılma ağrı oldu. Şimdi 5. Haftadayım çok azaldı. Ayağa kalkınca falan oluyor bazen ya da uzun süre ayakta durunca

Kızlar bişey sorcam hepinizde yerleşme kanaması oldu mu ya da mide bulantısı oldu mu bende ikisi de olmadı da 5+3 üm

Kızlar bişey sorcam hepinizde yerleşme kanaması oldu mu ya da mide bulantısı oldu mu bende ikisi de olmadı da 5+3 üm

Yok benim olmadı yerleşme herkeste olmaz zaten benim diğer gebeliklerimdede olmadı mide bulantısı biraz daha geç başladı oğlumda 2 aylık falndım

Bende 5+3 üm sabah biraz mide bulantısı oluyor ama gün boyu uyuyorum elim kolum kalkmıyor ya sersem gibi dolanıyorum yerleşme kanaması da olmadı bende

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…