2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
6.haftaya yeni girdim bugün ilk günüm, kahverengi lekelenmem oldu dün. Bugünde çok az peçeteye geliyor, doktoruma yazdım korkulacak bir şey yok dedi istersen beta baktıralım vs dedi. Daha önce bir sagliksiz gebeliğim var korkuyorum ama çokta kasmak istemiyorum. Yerleşme kanmasi llabilir mi bu haftada yaşayan oldu mu

Eslinam19 hiç korkma
Allahın izniyle sağlıkla alırsın inşallah bebeğini kucağına
Benim son adet tarihim 26 marttı ama ilk değerim yani gecikmeden 1 hafta sonra 1711 idi ki beklemiyordum bize sürpriz oldu.
Doktora gittim ertesi gün vajinal baktı ama ne kese gördü ne başka birşey sadece rahim kalınlaşmış dedi 4 gün sonra yani pazartesi çağırdı
Gittiğimizde keseyi gördük cumartesi tekrar gideceşiz
Benimde ilk gebeliğim 8.hafta düşükle sonuçlandı 6 yıl önce çok üzülmüştüm kürtaj da oldum
Senin daha da geç dönemdeymiş anlayabiliyorum endişeni ama ben düşük sonrası oğluma hamile kaldım ve sağlıkla geldi çok şükür
pıhtılaşma testleri belki bende yaptırmalıyım bilemiyorum doktorumla konuşacağım bende.
Son olarak bende adet olacakmış gibi ağrılar ve bel ağrısı yaşıyorum doktor bunun gebeliğin ilk dönemi rahimin büyümesi ve çevre organlara etkisi olması, hormon seviyelerinde ki artış sebebiyle vs olacağımı ve endişe etmememi söyledi.

Muhtemelen gebelik ve hormonlarla ilgili bir durum çok teşekkür ederim. İnşallah sağlıkla kucağımıza almak nasip olur

Benim de oldu canm sildikçe gelyodu 5+0 ve dün 5+2 de yaşadım. Muhtemelen yerleşme kanamasıdr umarım daha gelmez

Çok teşekkür ederim Allah razı olsun rabbim hepimizin çocuklarını bize bagislasin benimde 1 kızım var 6 yaşında 2. Çocuğumu düşürdüm bu 3. Gebeligim 1 kere düşük yaptım bi kaç defa düşük yapanlarda testlere gonderiyolarmis sanırım düşük nedenini araştırmadılar 1 yaşayan çocuğum olduğu için pıhtılaşma testi falan yapmadılar yani aslında benim belim sıkıntılı normaldede ağrıyor belki gebelikle alakalı değildir degilmi yada sizin dediginiz gibi ağrılarım normaldir inşallah defalarca düşük yapanlarin hali daha kötü ben 1 kere yaşadım şimdi korku doluyum rabbim kimseye böyle bi acı böyle bi korku yasatmasin çok kötü bi durum aklimdan çıkmıyor bu gece rüyam da bile gördüm wcye gitmişim klozete düşürmüşüm bebeğimi görüyorum ama alamıyorum birtürlü sonrada affederseniz kan geliyor benden çok kötü oluyordum rüyamda piskolojik böyle bi rüyadır inşallah birde burda öyle yazılar okudum ki yok dış gebelik yok kimyasal gebelik ne bileyim insan etkileniyor ister istemez

Ah canım gece yatarken nas felak ayetel kürsi oku rahat rahat uyu kötü şeyler düşünme güzelim ben hamileliğimden beri onları dinleyip yatıyorum

Kızlar bende hastanedeyim kan verdim sonuç daha çıkmadı sabah ultrasonda gözükmedi bu yüzden kan istedi dua edin sonuç iyi çıksın çok korkuyorum
Ay hadi bakalım zaten gözükmemesini bekliyorduk kuşum değerin güzel yükselmiştir inşallah

Ah canım gece yatarken nas felak ayetel kürsi oku rahat rahat uyu kötü şeyler düşünme güzelim ben hamileliğimden beri onları dinleyip yatıyorum
Tavsiyeniz için teşekkür ederim öyle yapmak lazım aslında çok doğru ne olur ne olmaz Rabbim cümlemizin yar ve yardımcısı olsun bu yolda yarın randevum var kadın doğumda bir an önce yarın olsun inşallah göreyim bebisimi

Rabbim gonlunuze göre versin umarım kırmızılar yerine çift çizgi gördüğünüz ay olur :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…