2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
zeynepsii oğlun nasıl oldu atesi düştü mü
Düştü canım çok şükür, ağzındaki yaralarla uğraşıyoruz şimdi de. Bu arada görmemişim mesajı buraya pek giremedim. Şimdi de ben hastalanıyorum galiba. Sabahtan beri ishal kusma şimdide vücut ağrısı ve üşüme eklendi. Noluyo böyle anlayamadım

Ben bundan aldım canım, inşallah sever bebiş de

Gecmis olsun sen de ilerlemeden toparlarsin umarım

Kizlar bugun 11 haftaligim ve oksapar kullaniyorum gün asiri.Tedavin basladigindan beri kan sulandirici kullaniyordum ama artik bu haftalar cok daha yanma yapmaya basladi sizde var mi bu durum yasayan.onceden yasamiyordum cok saskinim...
Benimki Enox her gün kullanıyorum. İlaç yakıyor, sürekli yapmaktan deri hassaslaşıyor sanırım o yüzden çok acıyor.İlk zamanlar bu kadar acıtmıyordu.

İnşallah canım genelde kullananlar bebeklerin çok sevdiğini söylüyorlar. Sen bu markanınkini mi aldın modelde fikrim sabit ama hangi marka alsam diye karar veremiyorum sadece şuan
Yok ben tcherci markalı olandan aldım, yurtdışından gelen var ya belki görmüşsündür. Hepsiburada da var

Benimki Enox her gün kullanıyorum. İlaç yakıyor, sürekli yapmaktan deri hassaslaşıyor sanırım o yüzden çok acıyor.İlk zamanlar bu kadar acıtmıyordu.
Evet enoxda kullandim ben ayni zaten eş değer.sizin kacinci hafta şuan.kimileri doguma kadar kullaniyormus bu beni cok korkutuyor acikcasi.

Kizlar sunu deneyin bakalim cinsiyetleri belli olanlarda tutuyor mu
Bende saga dogru kayiyor hafiften
Sag da kiz diyor

Benim tutuyor sanki sola doğru ve bebiş erkek
Bunu illa hamilelikte değil de kadersel olarak ilk çocuğunuzun cinsiyeti ne olacak diye anladım ben. Hatta kaç çocuk olacak, diğerlerinin cinsiyeti ne olacak onlar için de yöntemler varmış da hiç birini anlamadım

Kızlar şimdi fiyatlar artacak diye bişeyler almak mantıklı tabi ama bir de kasım ayında black friday indirimleri olacak o fırsat da değerlendirilir aklımızda olsun

Ay bu arada kızlar ben 14. Haftaya girdim çok şükür ama çok sık tuvalete gider oldum. İlk haftalarda da böyleydim yine böyle olmaya başladı normal mi sizce sizde de var mı bu durum

Uni baby diye bi marka önerdi arkadaşım sallanma özelliği de varmış sadece alt açma aparatı yokmuş çok memnunum dedi onada bi bakabilirsin canım
kızımın otomatik sallanma özelliği olan ana kucağı vardı çok az kullandım çünkü hiç sallamaya alıştırmadım ilk üç aydan sonra bide biraz yüksekliği vardı düşer diye korkuyordum fotodakinün benzeriydi

Eklentiler

• IMG_6491.png
    230,2 KB · Görüntüleme: 32
Kızlar çatlak olusumu için konuşulmuştu bir ara ama kullanmaya başlayan var mı neler aldınız ikinci gebeliği olanlar neyi alalım sanki çatladı çatlayacak karnım

Evet enoxda kullandim ben ayni zaten eş değer.sizin kacinci hafta şuan.kimileri doguma kadar kullaniyormus bu beni cok korkutuyor acikcasi.
15+2 olduk.Ben de doğuma kadar hatta doğumdan sonra da bir süre kullanacağım.Ilk gebeligimde de kullanmıştım.İğne yapılırken yakıyor acıyor ama sonrasında acı hissetmiyorum.Korkmayın bu günler de geçer inşallah bebeğinizi kucağınıza alınca her şeyi unuturursunuz.

Ay bu arada kızlar ben 14. Haftaya girdim çok şükür ama çok sık tuvalete gider oldum. İlk haftalarda da böyleydim yine böyle olmaya başladı normal mi sizce sizde de var mı bu durum
Aynı seyi ben soracaktım.Yarım bardak su içsem gidiyorum ben de.Dün dışarıda bir yerlerde oturalım dedik evde gitmeme rağmen bir saat zor dayandım. Orada tuvalet vardı ama girmek istemedim.

Kızlar çatlak olusumu için konuşulmuştu bir ara ama kullanmaya başlayan var mı neler aldınız ikinci gebeliği olanlar neyi alalım sanki çatladı çatlayacak karnım
Ben ilk gebeligimde Lierac kullanmıştım ama ona rağmen çatlak oluştu. Görümcem hiçbir şey kullanmadı onda tek bir çatlak yok.Biraz da yapıyla alakalı bence.Tabii yine de önlem almak lazım.

Bende de öyle malesef , su fazla içiyorum o nedenle diye düşünüyorum, gece 2-3 kez kalkıyorum tuvalete . Bu arada 16 ya giriyorum karnım baya büyüdü . Artık hamile olduğum anlaşılıyor, bu hafta denize gittim yüzmek çok iyi geldi , tatil planınız var ise ertelemeyin , bu ayalar gidin , ilerleyen aylar daha zor olur .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…