2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Reflü yatagi da çok iş görüyor ilk aylar, ben gece gündüz reflü yatağında yatiriyordum oğlumu, başı yukarıda olunca reflusu rahatlıyordu hem de sağa sola sabit yatırdıgım icin kustugunda boğulur mu endişesi aza iniyordu.

kore dizisi ne izliyorsun canim?soyle siradan olmayan bi dizi var mi izledigin
Konularına bakıyorum ilgimi çekeni açıyorum csnım. Sıradanlığa bakmıyorum pek kore dizilerinde. Hemen hemen hepsi sıradan ve az bölüm olduğu için hiç sıkmıyor
Strong Woman Do Bong-Soon
İt's Okay to Not Be Okay
Descendants of The Sun
Kill Me Heal Me
Cinderella And Four Knights listeyi çoookça uzatabilirim daha ilk aklıma gelenler bunlar ☺️

Son zamanlarda izlediğim çok beğendiğim bir tane vardı, adını bulamadım şu an 😵‍💫

Sezaryende de kanama olacağı için olur tabi, pedle başa çıkmazdım ben. Külot şeklinde kalın ped gibi işte :)

Ya benim de normal doğumdu ama baya kanamam oldu. Bi paket almıştım çok tavsiye edilince, sonra devamı geldi tabi acayip rahat etmiştim. Her gün duş alıyordum çok hassas bi cildim de yok belki o yüzden iyi geldi bana.

Aa aa normal bebek bezi nii? Nasıl kullanmış acaba ya kaç numara olur merak ettim bak 😁 o tamamen kavranma hissi çok iyi geldi bana, sıfır sızıntı ile geçirdim o kanamaları.
Direkt bebek bezini yaymis kulodun ustune
1 damla disari sizmadi dedi
Bosuna para vermisim digerlerine dedi
Yenidogan takti galiba 😀

Kizlar sunu deneyin bakalim cinsiyetleri belli olanlarda tutuyor mu 😀
Bende saga dogru kayiyor hafiften
Sag da kiz diyor :confused:

1- Elele Bonte 2 6in1 Lüks Anne Yanı Oyun Parkı Park Yatak XL 70x120 | Elele Baby

2- Ege Baby 4 in 1 Oyun Parkı Beşik Krem Fiyatı 93273 / KRE

Canım şu an ailemin yanındayım Batman’da çok seçenek yoktu. İstanbul’da seçenek çok şimdi ama daha ekimde döneceğim evime, o zamana kadar fiyatlar uçar. Bu ikisi arasında gittim geldim. O kadar da park yatak alacağım diyordum ama büyük ihtimalle haftasonu 2.yi alacağım. Onun da özelliklerini çok sevdim hem daha şık ve genişliği de çok iyidi. Bir de cibinlik yatak yastık vs her şey dahildi. Ne kadar rahat bilemem zaten ayrı yatak yastık alıp yaptıracağım ☺️💙
Matmazel - Matmazel -
Canim park yatak olana bayildim ben 🤩
Senin attigin ahsap tukendi diyor fiyati yazmiyordu
Ama emin ol park yatak daha kullanisli uzun omurlu ve pratik
Icine sineni al tabi yinede ☺️

Reflu yatagi 200tlye de var 500e de 1500e de
Onerdigin bi marka var mi 🫠
Oğlumda çok pahalıya aldığımızı hatırlamıyorum, gece gündüz kullandık sonra da başkasına verdik o da kullandı, fiyat farkı ne ile ilgili bilmiyorum ama çok para vermeye gerek yok bence. Çok yumuşak olmasın eğimli olsun iki tarafında da koruma barları olsun yeter.

Yok persembeye aldım randevuyi, cuma diğer yerleşkedeymis doktorum. Rahim ağzı kisalsa ben anlayabilir miyim yani ahri leke vs gibi bişey anlaşılıyor mu. Sürekli kendimi dinliyorum son bı kaç gündür
Maalesef ben oncekı gebelıgımde hıcbısey anlamadım, 35tı 18.haftada, 20.haftada detaylıya gıttık 11 mm olmustu..
Senı kotu mu etkıledım yoksa😔

Ayy aklıma gelmişken yazayım kızlar, depend emici külot denen şey bence bebek bezinden de önemli 😁 onca kanamayı öyle rahat atlatmıştım ki. Şimdiden bakmalı indirim kovalamalı diye düşünüyorum 🤨
Ben dependi normal regl oldugumda ilk gün ve gece kullanıyordum asrın icadı gerçekten😍

Canim park yatak olana bayildim ben 🤩
Senin attigin ahsap tukendi diyor fiyati yazmiyordu
Ama emin ol park yatak daha kullanisli uzun omurlu ve pratik
Icine sineni al tabi yinede ☺️
İkisi de birbirinden güzel canım valla. Ben bir de şunları alacağım
1- Elele Amore Elektrikli Otomatik Sallanan Ana Kucağı Gri - Elele Baby (ablam alacak hediye)
2-https://www.teknosa.com/kinder-baby-mia-bej-anne-yani-besigi-p-784050417?gclsrc=aw.ds&gbraid=0AAAAADqqNne79KKZBCzEo0EPzAXF1E1l0&gclid=EAIaIQobChMIufLOtdiYgAMVmj4GAB0rNASHEAQYAyABEgLlQfD_BwE

İkisini de almayı düşünüyorum o yüzden sanırım ahşap olanı alacağım ☺️😍

Yarın çıkıp beşik ve bebek arabası bakacağım inşallah. Şimdiye kadar ahşap beşik düşünüyordum bugün park yatağa kaydım gibi ? Önerileriniz varsa alayım güzel anneler yarın bakmak için 🩷
Elele bonte 2 aldım ben internetten. Henüz gelmedi. İstanbuldaysanız elele nin mağazasına bakın derim

X